به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از تجارت‌نیوز، متن پیام محمد شریعتمداری به این شرح است:

محضر مبارک رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مد ظله العالی)

سلام علیکم

پیام مسرت بخش و امیدآفرین حضرت مستطاب عالی در اعلام سال ۹۷ به نام سال حمایت از کالای ایرانی و تولید ملی بارقه امید را یک بار دیگر در دل همه دلسوزان ملک و ملت زنده کرد.

نام امسال برای همه صنعتگران و کارآفرینان و سرمایه‌گذاران ایرانی نویدبخش افقی روشن است.

بی‌شک اکسیر حیات بخش اقتصاد ایران درحال حاضر و تا آخر، توجه همگان به افزایش وزن و کیفیت تولید ملی ایران اسلامی است.

در سایه این حمایت ملی و به وجود آوردن بستر و زمینه مناسب برای سرمایه‌گذاری جدید و حفظ سرمایه‌گذاری‌های موجود با توجه به بازسازی و نوسازی و رقابتی ساختن آنها می‌توان به آینده کشور و اشتغال پایدار و منافع ملی ایران، احساس نشاط و سرزندگی جوانان میهن، رضایت مصرف‌کنندگان، امید بست.

اینجانب به عنوان سرباز کوچک ملت ایران در نگهبانی از تولید صنعتی و معدنی و گسترش آن با به کارگیری سیاست‌های مناسب تولیدی و تجاری این پیام امیدآفرین را لبیک گفته و اطمینان می‌دهم وزارت صنعت، معدن و تجارت در چهارچوب سیاست‌‎های کلان نظام در اقتصاد مقاومتی برای تحقق این امر از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد و سال ۱۳۹۷ را به فضل الهی با همکاری همه تولیدگران متعهد و متخصص و جوانان دانشمند و نهادهای دانش بنیان و همکاری جانانه سایر قوا و مرزبانان مرزهای طبیعی و گمرکی کشور و سایر همکارانم در دولت، به سال کار و تلاش مجاهدانه در صیانت از تولید ملی و ارتقای سطح کمی و کیفی آن و سال فتح بازارهای هدف، برای جذب و نفوذ کالای ایرانی بدل خواهیم ساخت. تا ان‌شاءالله «خرید کالای ایرانی انتخاب پرافتخار برای همه ایرانیان»، پایدارتر و استوارتر باقی بماند.

انتهای پیام/