تقدیر شورای شهر لنجان از اجرای پروژه زیست محیطی درب های فلکسیبل در ذوب آهن اصفهان

به گزارش پایگاه خبری “ ربیع ” اعضای شورای شهرستان لنجان دوشنبه ۲۰ مردادماه در نشست تعاملی با مدیرعامل ذوب آهن اصفهان از فعالیت های زیست محیطی این شرکت به ویژه پروژه طراحی وساخت و نصب درب های فلکسیبل در بخش کک سازی این شرکت قدردانی کردند .
در این نشست که حجت الاسلام و المسلمین قاسم باقریان امام جمعه زرین شهر نیز حضور داشت ، اعضای  شورای شهرستان لنجان ضمن گرامیداشت یاد شهدای این شهرستان و ذوب آهن اصفهان از فعالیت های زیست محیطی این شرکت قدردانی نمودند و خواستار تداوم آن شدند.
قدردانی از مسئولین ذوب آهن به جهت تعامل با منطقه از جمله انجام فعالیت های زیست محیطی ، مشارکتی و فرهنگی ،  ضرورت بکار گیری بیشتر نیروهای بومی در ذوب آهن اصفهان  ، ضرورت حل  مشکلات بخش صنعت و به تبع آن کاهش مشکلات مردم منطقه و ضروت توسعه تعاملات فیمابین ، از جمله مباحثی بود که توسط اعضای شورای شهرستان لنجان در این نشست تعاملی مطرح شد.

امام جمعه زرین شهر نیز طی سخنانی از اخلاق اسلامی و مشارکت جویانه مدیریت ذوب آهن اصفهان قدردانی نمود و بر استفاده حداکثری از تمام امکانات منطقه برای حل مشکلات مردم از جمله اشتغال تاکید کرد و اظهار داشت : تدوین یک طرح جامع و استراتژیک برای توسعه شهرستان بسیار ضروری است تا بتوانیم   نقاط قوت و امکانات شهرستان را بررسی نموده و بر اساس آن برنامه ریزی کنیم .
حجت الاسلام و المسلمین باقریان ضمن پیشنهاد تشکیل اتاق فکر و کمیته نخبگان شهرستان لنجان  گفت : باید از تمام ظرفیت های معطل بخش های مختلف شهرستان جهت توسعه گردشگری و ایجاد اشتغال استفاده کنیم و با همکاری تمام بخش ها برای حل مشکلات خاص شهرستان اقدام کنیم.

منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان نیز ضمن استقبال از پیشنهاد امام جمعه زرین شهر جهت تشکیل اتاق فکر و کمیته نخبگان ، طی سخنانی گفت : در حال حاضر شرایط مساعدی برای توسعه مشارکت همه بخش ها جهت ایجاد فرصت های جدید در منطقه فراهم است تا بتوانیم از تمام امکانات موجود نهایت بهره را ببریم .
وی با اشاره به تدوین طرح جامع زیست محیطی ذوب آهن اصفهان با هماهنگی سازمان محیط زیست ، اظهار داشت : فعالیت های زیست محیطی این مجتمع عظیم صنعتی با جدیت انجام می شود و در این راستا اجرای پروژه درب های فلکسیبل در باتری شماره ۳ کک سازی این شرکت از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده  و نتایج آن به خوبی مشهود است .
مدیرعامل ذوب آهن اصفهان افزود : این شرکت تلاش خود را معطوف به ایجاد فرصت های اشتغال برای منطقه نموده است و با وجود مازاد نیرو ، هرگز تعدیل را مدنظر قرار نداده و به مسئله اشتغال به عنوان یک مشکل سراسری و ملی توجه دارد .