شرکت گاز استان اصفهان در ارزیابی دستگاه های اجرایی استان با توجه به عملکرد خود طی پنج ماهه گذشته  سالجاری موفق به کسب رتبه عالی گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، به مناسبت بزرگداشت  هفته دولت میزان پاسخگویی دستگاه های اجرایی استان به درخواستها و شکایات شهروندان  در پنج ماهه اول سال جاری بر اساس سه محور ؛ کیفیت ، مدت زمان و درصد پاسخگویی،  به همت دفتر بازرسی ، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری مورد ارزیابی قرار  گرفت که طی این ارزیابی شرکت گاز استان اصفهان  مفتخر به کسب  رتبه عالی گردیده است.

لازم به ذکر است در راستای پاسخگویی سریع و جامع  به درخواستها، شکایات و پیشنهادات مشترکین شرکت گاز استان اصفهان طراحی سامانه سیستم مدیریت شکایات (CRM )  را از اواخر سال ۹۲ آغاز نمود و موفق شد همزمان با هفته دولت سال ۹۳  از آن  بهره برداری نماید.

در این سامانه کلیه شکایات، درخواست ها و پیشنهادات مشتریان به صورت کاملاً الکترونیکی از طریق اینترنت، اینترانت(شبکه داخلی) ، ارسال پیام کوتاه به شماره ۳۰۰۰۳۱۹۴ و همچنین تماس باتلفن گویا ، سامانه سامد و حتی مراجعه حضوری ثبت می شود و پس از یکپارچه سازی، به صورت متمرکز پیگیری و پاسخگویی می شود.

از طریق این سامانه، وضعیت شکایات از نظر موضوع، تعداد و مدت زمان پاسخگویی ،گزارش گیری و پایش می شود و  اصل محرمانه بودن اطلاعات  نیز کاملاً رعایت می گردد.

گفتنی است  این شرکت نخستین شرکت گاز استانی  در سطح کشور می باشد که به این سامانه مجهز شده و با استفاده از این سامانه حداکثر ظرف ۳ روز کاری به شکایت مشترکین رسیدگی و پاسخ  از طریق همین سامانه به آنها اعلام می گردد.

لازم به ذکر است ، در حال حاضر  بیش از  ۹۹.۶ درصد از جمعیت استان ،معادل یک میلیون  و۶۶۰ هزار مشترک گاز طبیعی در سطح استان تحت پوشش گاز طبیعی می باشند و شرکت گاز استان اصفهان با داشتن ۲۵ اداره گازرسانی در سطح شهرستان ها  مسئولیت ارائه خدمات گازرسانی به مردم استان را برعهده دارد .