به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی تهران، صابر پرنیان با اعلام این خبر در دیدار با مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان تهران اظهار داشت: اجرای طرح توسعه تصفیه‌ خانه فاضلاب شهرک‌های صنعتی چرمشهر و سالاریه در گرو تعیین تکلیف مالکیت آن است.

وی با اشاره به موضوعات مربوط به کمیسیون مستند سازی مستقر در وزارت امور اقتصادی و دارایی افزود: موضوع تغییر بهره‌بردار اراضی تصفیه‌ خانه فاضلاب شهرک‌‌های صنعتی چرمشهر و سالاریه برای طرح در کمیسیون مذکور ارجاع شده و در دست بررسی اعضای کمیسیون (وزارت راه و شهرسازی، سازمان حفاظت محیط زیست، وزارت جهاد کشاورزی، سازمان منابع طبیعی) قرار گرفته است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی تهران اضافه کرد: وزارت امور اقتصادی و دارایی به‌عنوان امین دولت این وظیفه را به‌عهده دارد تا زمین مربوط به تصفیه‌ خانه فاضلاب شهرک‌های صنعتی چرمشهر و سالاریه را به شرکت شهرک‌های صنعتی تهران انتقال دهد.

پرنیان با اشاره به محدودیت‌های قانونی در مالکیت اراضی یادآوری کرد: هم‌اکنون مالکیت تصفیه‌ خانه فاضلاب مذکور با سازمان جنگل‌ها می‌باشد و تا کنون اقدامات انجام شده در این اراضی با هماهنگی استانداری و سازمان‌های مربوطه انجام شده است.