به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس از سنندج، سیداحسن علوی به همراه  مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج از دبیرستان دخترانه شاهد هوشمند شهیده ژیلا مقبل و دبستان تربیت سنندج بازدید کرد.

وی در این بازدید اظهار کرد: همانگونه که ورودی هر شهری نشانه‌ای از فرهنگ آن شهر به شمار می‌رود با ورود به هر مدرسه‌ای فعالیت و تلاش عوامل و دانش‌آموزان آن آموزشگاه خود را نشان می‌دهد.

وی با تشکر از مدیر و عوامل اجرایی و آموزشی آموزشگاه در راستای فعالیت‌های انجام شده بر عدالت آموزشی در تمام مدارس استان تاکید کرد و افزود: امیدواریم که تمام مدارس استان از امکانات لازم برخوردار شوند تا عوامل آموزشی و اجرایی غمی غیر از تدریس نداشته باشند.

وی عنوان کرد: اگر آموزش و پرورش نباشد ساختن ساختمان و غیره کاری بیهوده و عبث است و معلمان ما باید تامین باشند تا دغدغه‌ای غیر از آموزش و پرورش نداشته باشند.

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی افزود: متاسفانه آموزش و پرورش در اولویت نیست و تا زمانی که این طرز تفکر باشد ایراداتی وجود خواهد داشت.

علوی در ادامه ضمن دیدار با معلمان و دانش‌آموزان از بخش‌های مختلف آموزشگاه بازدید کرد و تعداد دو دستگاه لپ تاپ، یک دستگاه چاپگر رنگی، یک دستگاه تکثیر به آموزشگاه اهدا کرد.

در ادامه این بازدید هزینه آسفالت حیاط آموزشگاه دخترانه شاهد هوشمند شهیده ژیلا مقبل نیز تامین اعتبار شد.

در بازدید سیداحسن علوی نماینده مجلس شورای اسلامی از دبستان تربیت نیز مبلغ ۱۵۰ میلیون ریال برای هوشمندسازی کلاس درس و نصب دوربین مداربسته و ترمیم و نوسازی سرویس‌های مدرسه اختصاص یافت.

انتهای پیام/۲۳۳۰/۷۲