به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از مهر، سید جواد ساداتی نژاد در گفتگو با خبرنگار ما، با اعلام این خبر اظهار داشت: مطالبه چندین ساله مردم مناطق کاشان و آران و بیدگل کاهش تعرفه برق از چهار گرمسیری به سه گرمسیری است که از ابتدای مسئولیت خود پیگیر این مطالبه مردمی بودیم.

وی ضمن اشاره به حجم بالای گرما از خرداد تا شهریور در کاشان و افزایش قابل توجه برق مصرفی در این شهرستان افزود: در این راستا و با پیگیری‌های متعدد، تعرفه مصرف برق کاشان از چهار گرمسیری به سه گرمسیری ویژه خرداد تا شهریور کاهش پیدا کرد و با این مصوبه هیئت دولت هزینه برق مصرفی مردم مناطق کاشان و آران و بیدگل به یک چهارم کاهش پیدا می‌کند.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی از پیگیرهای متعدد و مستمر در طول دو و نیم سال اخیر خبر داد و ابراز داشت: این تلاش‌ها به منظور تحقق مطالبه مردم با انجام اقدامات کارشناسی و فنی و حضور مسئولان عالی رتبه وزارت خانه نیرو و معاون اول رئیس جمهور در کاشان محقق شد.

وی ضمن ابراز امیدواری از تحقق سایر مطالبات مردمی گفت: امید است تحقق این مطالبه مردمی گامی در جهت تحقق سایر مطالبات بزرگ مردم باشد و این مهم تنها با همیاری و پشتیبانی مردم کاشان و آران و بیدگل میسر می‌شود.