به گزارش پایگاه خبری ربیع ؛درتفاهم نامه ای بین مخابرات و خانه مطبوعات ADSL با تسهیلات ویژه در اختیار خبرنگاران اصفهان عضو خانه مطبوعات و خبرنگاران قرار می گیرد.دکتر ناصر مشایخی معاون تجاری شرکت مخابرات استان بااعلام این مطلب گفت :اینترنت پرسرعت سازمانی ویژه خبرنگاران به مدت ۶ ماه و به مبلغ ۴۵۰ هزار ریال است که دارای سرعت ۱۰ مگابایت برثانیه است و ازخدمات شبانه رایگان “۱ صبح تا ۷ صبح ” برخوردار است .

وی افزود:خبرنگاران به مدت یک ماه از طرح بی نهایت دانلود بازی های رایانه ای و نرم افزاری مختلف فایل نیکو به آدرس “fileniko.com/entry/31393  ” بهبره مند خواهد شد .

مشایخی گفت : خبرنگاران اصفهانی که فرم مربوطه را تکمیل نموده اند ،همچنین از ۵ هزار دقیقه مکالمه رایگان درون استانی تلفن ثابت استفاده خواهند کرد.

لازم به ذکر است در مراسم گردهمایی اعضای خانه مطبوعات که در محل سالن کوثر مخابرات و با حضور گسترده خبرنگاران و مدیران مسئول رسانه ها برگزار شد.

خبرنگار سمبل عینی شخصیت یک رسانه است

مدیر خانه مطبوعات استان گفت : خبرنگار سمبل عینی شخصیت یک رسانه است و اگرمدیران رسانه ها دربکارگیری ،آموزش و حمایت مالی از خبرنگاران درست عمل کنند ،بسیاری ازنواقص برطرف می شود .

منصور گلناری ؛ با اشاره به اهمیت و حساسیت فضای مجازی و شبکه های اجتماعی درعرصه رسانه ،گفت : کمیته ای تحت عنوان “کمیته فضای مجازی خانه مطبوعات تشکیل می شود که در راستای توانمند سازی و آموزش های لازم اقدام خواهد کرد.

مدیر خانه مطبوعات استان به روند رشد و تکامل خانه مطبوعات به عنوان نخستین تشکل صنفی در عرصه مطبوعات کشوردر ۲۲ سال گذشته اشاره نمود و افزود: ماندگاری خانه مطبوعات در طول این مدت باهمه سختی ها و مشکلات  و فراز و فرودها و شیب ملایم رشد و ارتقاء برای اعضای خانه یک ارزش بوده و سعی درحفظ آن داریم.

بهمن توکلی فرد