به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس از کرمانشاه، محمدابراهیم الهی‌تبار پیش از ظهر امروز در ستاد بزرگداشت هفته دولت استانداری کرمانشاه با اشاره به ناگفته ماندن خدمات دولت، اظهار داشت: در موضوع بیان خدمات و اقدامات صورت گرفته بحث دولت مطرح نیست و شامل کلیت نظام می‌شود.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه ادامه داد: در هفته دولت سعی بر ارائه پروژه‌های اثرگذار شود به ویژه پروژه‌های فرهنگی و اجتماعی که لازم است برای مردم نمایان شوند، همچنین دستگاه‌ها خدمات ویژه خود را در این هفته به مردم اطلاع‌رسانی کنند.

وی گفت: مدیران دستگاه‌ها و نهادها در این هفته با حضور در رسانه‌ها و برپایی نشست‌های خبری اطلاع‌رسانی قوی داشته باشند، برای استاندار و معاونان استانداری هم یک نشست خبری در هفته دولت در نظر گرفته شده است.

الهی‌تبار افزود: لازم است که برنامه‌ای در این هفته برای گفت‌وگو با کارشناسان و کارکنان دستگاه‌ها و نهادها برپا شود؛ این اقدام برای باورمندی کارشناسان به مسائل توسعه استان کمک خواهد کرد.

وی ادامه داد: برای جذب سرمایه‌گذار، می‌طلبد که کارشناسان دغدغه‌مندانه دنبال امور باشند همچنین تریبون‌داران سرمایه‌گذاران را با برخی اظهارات ناامید نکنند و هزینه‌ساز نشوند، نمایندگان هم کارت‌های خود را برای منافع بزرگ استان خرج کنند نه تغییر فلان مدیر یا کارشناس.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه  تصریح کرد: خدمات و اقدامات دولت در زلزله کرمانشاه به طور شایسته و درخور منعکس نشده است،ساخت و ترمیم ۱۰۰ هزار خانه در کمتر از یک‌سال و نیم و ورود ۱۱ هزار میلیارد تومان اعتبار کاری بی‌سابقه است.

وی اظهار داشت: اطلاع‌رسانی اقدامات هنگامی موثر است که همراه با مقایسه باشد، تبلیغات یک حرفه و فن است که لازم است از ابزار و متخصص مربوط به آن استفاده شود.

انتهای پیام/پ