علی لاریجانی در مراسم گرامیداشت شهدای هفتم تیر که در حوزه علمیه امام حسن مجتبی (ع) و به میزبانی حجت‌الاسلام ناطق‌نوری برگزار شد، با اشاره به شهادت برادران ناطق‌نوری در این حادثه گفت: خانواده ناطق‌نوری از ذخایر انقلاب هستند به‌طوری‌که این خانواده همواره در انقلاب نقش فعالی داشتند.

به گزارش ربیع به نقل از شهرخبر، علی لاریجانی در مراسم گرامیداشت شهدای هفتم تیر که در حوزه علمیه امام حسن مجتبی (ع) و به میزبانی حجت‌الاسلام ناطق‌نوری برگزار شد، با اشاره به شهادت برادران ناطق‌نوری در این حادثه گفت: خانواده ناطق‌نوری از ذخایر انقلاب هستند به‌طوری‌که این خانواده همواره در انقلاب نقش فعالی داشتند.
رئیس مجلس ادامه داد: یکی از افرادی که در اوایل انقلاب توانست نیروهای انقلاب را ساماندهی کند و خصوصا در جامعه روحانیت نقش اساسی و فعالی داشته باشد، حجت‌الاسلام ناطق‌نوری بوده است و امروز همه ما قدردان ایشان هستیم که در مسیر انقلاب بار‌ها گذشت کرده‌اند و نقش همیشه فعالی داشته‌اند.

لاریجانی تصریح کرد: شهید بهشتی، همواره آماج حملات بود و علاوه بر افراد خارج از دایره انقلاب، افراد جاهل داخل حلقه نیز به ایشان توهین می‌کردند اما ایشان همواره با صبوری از آنها گذشت می‌کردند. ما اکنون احزاب زیادی داریم؛ اما تعداد کمی از آنها فعالیت تشکیلاتی دارند و نیرو تربیت می‌کنند و خوب است در مراسم سالگرد هفتم تیر از اعضای باقی‌مانده این حزب برای ساماندهی و کار تشکیلاتی استفاده گردد