به گزارش پایگاه خبری ربیع، سرپرست و جمعی از مسئولین اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم ظهر امروز و در آستانه هفته منابع طبیعی در گلزار شهدا علی بن جعفر با شهدا تجدید بیعت کردند.

حجت الاسلام مهدی احمدی نماینده حوزه ولی فقیه در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم، در حاشیه این مراسم با تاکید بر این که ایران اسلامی داشته‌های کنونی خود را مدیون شهداست، اظهار کرد: اقشار مختلف جامعه باید مسیر آنها را ادامه دهند تا بتوانند آرمان‌های مورد نظر انقلاب و امام خمینی(ره) را تحقق بخشند.

نماینده ولی فقیه اداره کل در ادامه با اشاره به اینکه در قرآن بیش از ۱۰۵ بار واژه شهید و مشتقات آن آمده، گفت: شهید در نزد خداوند دارای دو مقام شفاعت و شکایت است که امیدورایم همه ی ما و مسئولین با همت و تلاش خود به مقام شفاعت شهدا دست یابیم.

حجت الاسلام مهدی احمدی با بیان این که هفته منابع طبیعی فرصت مطلوبی برای ترویج فرهنگ حفظ، احیا ،توسعه و بهره برداری از منابع طبیعی است، تصریح کرد: امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم برنامه‌های مطلوبی پیش‌بینی کرده که با رعایت پروتکل­های بهداشتی، در روزهای هفته ی منابع طبیعی برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است، ۱۵ الی ۲۱ اسفندماه به عنوان هفته منابع طبیعی با شعار همه با هم جهاد برای حفاظت از منابع طبیعی نام‌گذاری شده است و هر ساله در سطح ملی و استانی برنامه‌های مختلفی برای گرامی داشت این هفته برگزار می‌شود.