به گزارش پایگاه خبری ربیع،  مهندس هاشم امینی در نشست بررسی راهکارهای درآمدی بخش مشترکین تصریح کرد: هرچند شیوع ویروس کرونا باعث بروز مشکلات زیادی در جهان شده است، اما این مسئله باعث نمی‌شود تا ما در ارائه خدمات خود به مشترکین کوتاهی کنیم.

وی با اشاره به این که باید به سبک زندگی همراه با کرونا عادت کنیم افزود: دنیا با این موضوع کنار آمده که افراد باید ضمن حفظ سلامتی خود، به کارهای روزمره و وظایف شغلی‌شان بپردازند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در عین حال با اشاره به افزایش مصرف آب به علت شرایط ویژه بهداشتی گفت: با توجه به این که هنوز سامانه دوم آبرسانی اصفهان بزرگ وارد مدار بهره برداری نشده و فصل تابستان نیز در پیش است، برنامه ریزی برای تأمین آب شرب سالم و بهداشتی مشترکین تحت پوشش در دستور کار قرار گرفته است.

وی در بخش دیگری از سخنانش حوزه خدمات مشترکین را خط مقدم جبهه خدمت رسانی به مردم دانست و با اشاره به ادغام شرکت‌های آبفای شهری و روستایی گفت: باید از فرصت ایجاد شده برای انسجام بیشتر و ارتقای خدمات به مردم استان پهناور اصفهان استفاده کرد.

معاون خدمات مشترکین و درآمد آبفا استان اصفهان نیز در این نشست گزارشی از چالش‌های این حوزه پس از شیوع ویروس کرونا ارائه کرد و گفت: فعالیت دوباره ارزیابان و ماموران قرائت کنتور آب، با رعایت نکات بهداشتی از ابتدای اردیبهشت ماه جاری آغاز شد.

رضا رضایی در عین حال بر پیمایش انشعابات آب و فاضلاب و شناسایی انشعاب‌های غیر مجاز و همچنین ادامه سیاست فروش انشعاب فاضلاب در مکان‌های دارای امکانات فنی با استفاده از تسهیلات قرض الحسنه و تقسیطی در سال ۱۳۹۹ تاکید کرد.