به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل ازاداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، سید ضیاءالدین شجاعی برهان در جلسه شورای هماهنگی مدیران اجرائی استان‌ تهران اظهار کرد:‌ اگر ما انسجام واقعی که نتیجه آن انجام کار برای مردم، بهبود زندگی مردم، ارتقای زندگی مستمری‌بگیران و کاهش بیماری‌ها باشد، داشته باشیم، می‌توانیم بگوییم موفق عمل کرده‌ایم.
وی با اشاره به جایگاه سازمان تامین‌ اجتماعی و ایجاد وحدت رویه در برطرف کردن مسائل تامین ‌اجتماعی گفت: سازمان تامین ‌اجتماعی جزو مراکزی است که بیشترین مخاطب مردم را دارد و این سازمان به افراد جامعه را از پیش از تولید تا پس از مرگ خدمت‌رسانی می‌کند.
مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: به عنوان یک فرد عادی که به حوزه‌های گوناگون تامین ‌اجتماعی مانند حوزه بازنشستگی، درمان، دریافت دفترچه و … مراجعه می‌کنم، همواره برخورد مناسبی دیده‌ام که نشان از ارزش و اهمیت قائل شدن این نهاد برای جامعه بیمه‌شدگان و مردم است.
شجاعی برهان با تاکید بر استفاده بهینه از نیروهای انسانی در نهادها و سازمان‌های مرتبط با تامین‌اجتماعی افزود: این افتخار است که در چهل‌ویکمین سال انقلاب اسلامی، دو بانو سکاندار اداره‌های کل تامین‌ اجتماعی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران شده‌اند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران هدف از برگزاری نشست شورای هماهنگی استان تهران را برقراری تعامل و ایجاد وحدت رویه و هم‌افزایی در حوزه رفاه اجتماعی برشمرد.
پروانه رضایی بختیاری با بیان اینکه شناسایی صحیح و دقیق مشکلات در قدم نخست می‌تواند در برطرف شدن آنها موثر باشد، اظهار کرد: در جلسات قبلی موفق شدیم درباره آسیب‌های اجتماعی کودکان کار بحث و بررسی کنیم و به نتایج مناسبی هم دست یافتیم.
وی با تاکید بر اینکه مهمترین مساله ما ایجاد هماهنگی و وحدت رویه است، گفت: موضوع‌های مختلف مرتبط با سازمان تامین ‌اجتماعی وجود دارد که نیازمند همفکری است.