به گزارش پایگاه خبری ربیع، در پی نامه جمعی از فضلا و طلاب حوزه علمیه اصفهان به حضرت آیت الله شیخ علی صافی اصفهانی درباره معرفی کاندیدای اصلح برای انتخابات مجلس شورای اسلامی ایشان دکتر کامران را کاندیدای مورد نظر خود معرفی کردند.

متن نامه

محضر مبارک فقیه بزرگوار حضرت استاد آیت الله حاج شیخ علی صافی اصفهانی

باسلام؛ انشالله زیر سایه حضرت ولی عصر(عج) همیشه موید و محفوظ باشید.

باستحضار مبارک می رساند اینجانبان جمعی از شاگردان حضرتعالی و فضلا و طلاب حوزه علمیه اصفهان با توجه به شرایط نابسامان اقتصادی و معیشتی فعلی مردم و حساسیت انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی و شرایط خاصی که از ناحیه قدرت های کفر جهانی بر کشور عزیز ما تحمیل شده است تقاضا داریم از میان کاندیدهای اعلام شده پنج نفر از افرادی که حضرتعالی براساس ملاکات مورد نظر شریف تایید می فرمائید و به آن ها نظر خاص دارید، اعلام فرمائید تا حجت بر ما تمام و به تکالف شرعی خود عمل نماییم.

در متن نامه آیت الله شیخ علی صافی اصفهانی آمده است:

 بسمه تعالی

اینجانب از جهت ایمان، شجاعت و صلابت در کار، خدوم بودن، دلسوز بودن برای فقرا و کسانیکه حقوق آنها پایمال شده، جلوگیری از اختلاس‌ها و فساد اقتصادی و اداری به جناب مستطاب دکتر کامران اطمینان کامل دارو ایشان را فردی متدین، مردمی و برای تصدی این امر واقعاً ذیصلاح می دانم. در مورد افراد دیگر نیز می‌توانید از ایشان بخواهید تا نظر بدهند.