به گزارش پایگاه خبری ربیع، مدیرعامل در مراسم معارفه تعدادی از معاونین و مدیران شرکت یکپارچه آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: فرایندیکپارچه سازی با توجه به حفظ کرامت و شئونات نیروی انسانی صورت گرفت به طوریکه جایگاه شغلی، حقوق و مزایای کارکنان محفوظ بماند.

مهندس هاشم امینی خطاب به همه کارکنان شرکت یکپارچه آب و فاضلاب استان اصفهان گفت همه باید با در نظر گرفتن ویژگی‌هایی همچون همدلی، وحدت، همکاری و تعامل اقدام به انجام وظایف محوله نمایند تا این شرکت از لحاظ خدمات رسانی به مردم همچنان پیشرو در صنعت آبفا در کشور باقی بماند.

وی در ادامه عنوان کرد: در حال حاضر ۲۹ تصفیه خانه فاضلاب در استان اصفهان در مدار بهره برداری قرار دارد و در حالی که طرح‌های توسعه‌ای در بخش فاضلاب در استان باید با قوت ادامه یابد، بهره برداری علمی و اصولی از تاسیسات در این بخش نیز از اهمیت بسزایی برخوردار است.

مهندس امینی با بیان اینکه از لحاظ مالی شرکت یکپارچه آب و فاضلاب استان اصفهان مبتنی بر قانون تجارت اداره می‌شود اظهار داشت: این امر موجب می‌شود که شرکت از انضباط مالی مناسبی برخودار و از لجام گسیختگی کاملاً به دور باشد.

وی با تاکید بر ضرورت انگیزه کارکنان به منظور خدمت رسانی مطلوب به مردم، تصریح کرد: کارکنان باید با انگیزه بالا درصدد ارتقا خدمات شرکت به جمعیت روستایی و شهری در استان اصفهان باشند چرا که رضایت مشترکین هدف نهایی است.

مدیرعامل شرکت یکپارچه آب و فاضلاب استان اصفهان کنترل کیفی آب و فاضلاب را در ارتقا سلامت و بهداشت عمومی مردم ضروری خواند و بیان داشت: باید با حساسیت و با استفاده از تمام ظرفیت‌ها و تجهیزات کنترل و پایش کیفی آب و پساب به طور مستمر در دستور کار قرار گیرد تا علاوه بر کاهش آلاینده‌های زیست محیطی، سطح سلامت و بهداشت مردم ارتقا یابد.

در این جلسه مهندس حبیبیان بعنوان قائم مقام مدیرعامل، دکتر حکمتیان معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب، مهندس اکبری معاون بهره برداری و توسعه آب، مهندس سجادی فر معاون مالی و پیشتیبانی، مهندس قبادیان معاون منابع انسانی، آقای حاج عبدالرحمانی مدیر حراست و امور محرمانه، خانم مهندس امیری مدیر مرکز کنترل کیفی پایش آب و فاضلاب، مهندس بیشه مشاور عالی و مجری طرح‌های مهم آب و فاضلاب، آقای مرادی مدیر امور حقوقی املاک و اراضی، آقای نوراله زاده مدیر حسابرسی داخلی، آقای سلیمانی مدیردفتر مدیرعامل و هیات مدیره و مهندس صفایی مشاور رسیدگی به صورت حساب آب و فاضلاب در طرح‌های توسعه‌ای وبهره برداری ومعرفی شدند.