به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، حجت الاسلام و المسلمین احدآزادی خواه اظهار داشت: تأمین اجتماعی سازمانی است که با کف جامعه ارتباطی وسیعی دارد و مدیران و کارکنان این سازمان مشکلات و محدودیت‌های اقشار محروم جامعه را به خوبی لمس می‌کنند.
آزادی خواه با بیان اینکه خدمات سازمان تأمین اجتماعی حلال مشکلات جامعه است، گفت: این سازمان هم به خود افراد تحت پوشش و هم به خانواده این افراد خدمت رسانی می‌کند. حمایت‌های بیمه‌ای و درمانی سازمان تأمین اجتماعی پشتوانه و نقطه امیدی برای آحاد جامعه است. این سازمان برای حال و آینده مردم خدمات ارزشمندی ارائه می‌دهد و در ایجاد آرامش برای جامعه تحت پوشش نقش تعیین کننده‌ای برعهده دارد.
وی ضمن تبریک هفته تأمین اجتماعی به خانواده بزرگ تحت پوشش این سازمان که بیش از نیمی از جمعیت کشور را شامل می‌شود، اظهار داشت: تأمین اجتماعی امروز به عنوان سازمانی اثربخش و پویا در کشور شناخته می‌شود و در همه جای کشور و بسیاری از حوزه‌های اجتماعی و درمانی ردپای این سازمان را می‌بینیم.
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی درباره وضعیت خدمت رسانی سازمان تأمین اجتماعی در این شهرستان نیز گفت: در هر دو بخش بیمه‌ای و درمانی خدمات ارائه شده توسط سازمان تأمین اجتماعی موجب رضایتمندی مردم است و خدمات با کیفیت و رضایت‌بخشی از سوی مدیران و کارکنان شعب تأمین اجتماعی در سطح شهرستان و همچنین بیمارستان تأمین اجتماعی دکتر غرضی ارائه می‌شود.
وی افزود: در شهر ملایر با وجود ۳۲ هزار بیمه شده اصلی که با افراد خانواده و تحت تکفل به حدود ۱۰۰ هزار نفر می‌رسند تنها یک کارگزاری تأمین اجتماعی وجود دارد و انتظار می‌رود که کارگزاری شماره ۲ نیز در اسرع وقت راه‌اندازی شود تا شرایط خدمت‌رسانی به مردم تسهیل شود.
آزادی‌خواه درباره حوزه درمان تأمین اجتماعی نیز گفت: ملایر یک شهر وقفی است و خوشبختانه بخش بزرگی از این شهرستان توسط واقفی خیراندیش برای خدمت به مردم وقف شده و یکی از نیات واقف نیز در حوزه درمان است.
وی ادامه داد: درحال حاضر امکان احداث یک پلی کلینیک برای تکمیل و ارتقاء خدمات درمانی سازمان تأمین اجتماعی توسط واقف در جوار بیمارستان و یا هر نقطه‌ای از شهر ملایر وجود دارد و انتظار داریم که سازمان تأمین اجتماعی به منظور توسعه خدمات درمانی با این کار موافقت کند.