به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از  فارس از سقز، محمدرشید غفوری صبح امروز در نشست ماهانه انجمن حمایت از زندانیان سقز با یادآوری حمایت از ۲۰۰ خانوار زندانیان سقزی، اظهار کرد: این انجمن ماهانه وجوه نقد را تحت عنوان مستمری به حساب همسران یا وابستگان نسبی زندانیان واریز می‌کند.

وی در ادامه اظهار داشت: این انجمن از طریق آموزشگاه رانندگی حمایت برای ۴۰ نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم ایجاد اشتغال کرده است.

غفوری با بیان اینکه انجمن حمایت از زندانیان سقز در بسیاری از شاخص‌ها در بین دیگر انجمن حمایت از زندانیان کردستان رتبه نخست را دارد، گفت: در ماه رمضان از سوی کمیته امداد ۳۰ بسته حمایتی در اختیار خانواده زندانیان بی‌بضاعت قرار می‌گیرد.

وی از برگزاری کلاس‌های آموزشی برای ۱۰۰ خانوار زیرپوشش در دو روز با حضور اساتید برجسته در زمینه رفتارهای اجتماعی خبر داد.

 مدیرعامل انجمن حمایت از زندنیان شهرستان سقز گفت: به ۱۰۰ خانوار زندانی بی‌بضاعت، به هر کدام کارت هدیه ۱۸۵ هزار تومانی اهدا شد.

اسماعیل رستم‌پور معاون سیاسی اجتماعی فرماندار سقز هم با اشاره به وجود زیرساخت‌های لازم در روستای سرا، پیشنهاد داد، انجمن برای درآمد پایدار نسبت به راه‌اندازی طرح تهیه آب معدنی اقدام کند.

دادستان شهرستان سقز هم با بیان اینکه در زندان کارهای فرهنگی خوبی در راستای تقویت مسائل مختلف زندانیان صورت گرفته است، از حمایت‌های انجمن از خانواده‌های زندانیان بی‌بضاعت تقدیر کرد.

کیوان جهانی از تلاش‌های مدیرعامل و اعضای انجمن حمایت از زندانیان شهرستان سقز در راستای جذب کمک‌های مردمی و حمایت از خانواده‌های زندانیان بی‌بضاعت تاکید کرد.

در ادامه این نشست، علی عاملی و سعید احمدی در پست بازرس انجمن حمایت از زندانیان با تائید اعضاء ابقا شدند.

انتهای پیام/۲۳۳۰/۷۴