به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس از اراک، نشست هماهنگی تبیین برنامه‌های گام دوم انقلاب اسلامی به ریاست بهروز اکرمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار با حضور مدیران کل و مسئولین مربوطه برگزار شد.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی با بیان اینکه بیانیه گام دوم انقلاب بیانیه‌ای است که از سوی رهبر معظم انقلاب به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صادر و در آن برای استمرار راه انقلاب اسلامی به تبیین دستاوردهای چهل سال گذشته می‌پردازد، اظهار کرد: بیانیه گام دوم انقلاب نقشه راه آینده انقلاب است که توسط مقام معظم رهبری تبیین شده است.

بهروز اکرمی افزود: استاندار مرکزی به منظور تبدیل این بیانیه به اقدامات و فعالیت‌های اجرایی و جامعه عمل پوشاندن به آن کمیته ویژه‌ای در استان تشکیل داده که قرار است وظایف دستگاه‌ها و ارگان‌های مختلف برای تحقق بندهای این بیانیه به تفکیک مشخص شود.

وی بیان کرد: تقسیم کار دستگاه‌ها و ارگان‌ها بر اساس محورها و دغدغه‌های مقام معظم رهبری صورت گرفته و هر دستگاهی باید تلاش خود را برای محقق شدن بیانیه به کار گیرد.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی گفت: عملکرد دستگاه‌ها در حوزه‌های مختلف در این رابطه به صورت مرتب رصد و مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/