به گزارش پایگاه خبری ربیع، علت تغییر نام بدون مصوبه پارک بانوان شاهرود به بوستان حجاب چه بود؟!

افتتاح شتابزده پروژه پارک بانوان که عملیات اجرایی وآیتم های پیش بینی شده این پروژه کامل نشده است توهین به مردم و بویژه بانوان گرانقدر شاهرودی و بی توجهی به انتظارات و شآن و جایگاه جامعه بانوان دارد که سالها منتظر ایجاد یک مکان شایسته برای بانوان با امکانات تفریحی ورزشی و فرهنگی بودند، اما جای تعجب و سوال بسیاری از شورای شهر پنجم و شهردار فعلی و مسولینی که شاهد این اتفاقات هستند، بوجود آورده است که پروژه هایی که هنوز ناقص است و هنوز چندین آیتم آن اجرا نشده است را افتتاح می کنند.!!!؟

ظاهراً آقایان هنوز آگاهی و هوشیاری مردم را که در طول تاریخ این شهر و خصوصا یکی از نقاط بارز آن در انتخابات ۲۸خردادماه سال جاری بود را باور نکرده اند ،که اینگونه به شعور مردم فهیم شاهرود اهانت می کنند.

لازم به یادآوری است که یکی از مهم ترین پارک های در حال احداث شهرشاهرود همزمان با ۸ پارک در حال اجرا در نقاط مختلف شهر طی سالهای ۹۷ و ۹۸ ، پارک بانوان شاهرود است که طی سال ۹۸ در زمان مدیریت مهندس احمدی در حال اجرا بود.
ازآنجاکه بانوان گرامی برای گذران اوقات فراغت نیازمندفضایی مطلوب دارای حریم امن و متناسب با شعائرعرفی برای تفریح وتحرک ، ورزش ، فعالیتهای فرهنگی و اجتماعی و حتی مکانی برای عرضه تولیدات خانگی ،دست آوردهای هنری و صنایع دستی هستند
پارکی برای بانوان با همه این قابلیت‌ها طراحی و کار احداث آغاز گردید.
این پارک اختصاصی برای بانوان محترم به دلیل داشتن مولفه های متنوعی همچون زمین های ورزشی چندگانه، پیست دوچرخه سواری، دریاچه مصنوعی و جزیره ، کافی شاپ، بازارچه محصولات خانگی، نمازخانه، کتابخانه و نمایشگاه و آلاچیق های زیبا به همراه ۱۱ قطعه زمین مینی گلف، یکی از زیباترین پارکهای اختصاصی بانوان در سطح کشور محسوب می گردید که قطعا و صرفا چنین مکان و طرحی شایسته بانوان محترم شاهرودی است.

عجیب تر آنست که این پارک اختصاصی بانوان محترم شاهرود بدون اخذ مصوبه قانونی در تیرماه سال جاری بوستان حجاب نام می گیرد و تابلو آن نصب می شود !!

متاسفانه این پروژه نیز مانند تعداد دیگری از پروژه های در حال اجرا، از ابتدای سال ۹۹ متوقف شد.

🔴اما درکمال تعجب درروز سه شنبه ۲۹ تیرماه سال جاری شاهد افتتاح این پروژه ناقص با حضور اعضای شورای شهر و شهردار فعلی بودیم که حتی این بی احترامی را در نمایش بهره برداری یک پروژه ناقص در شهر شاهرود علاوه بر رسانه های شهرستان در سیمای استان نیز به تصویر کشاندند و نشان دادند که تا این حد سطح توقع مردم شاهرود پایین است!!!