به گزارش پایگاه خبری ربیع از فهرج، همایش بزرگ وحدت و برادری، تشیع و تسنن بعد از ظهر امروز با شکوه خاصی در روستای سکهور از توابع بخش نگین کویر فهرج برگزار شد.

در این نشست حجت‌الاسلام قاسم دانشی امام جمعه بم با اشاره به توطئه‌های دشمنان برای ایجاد اختلاف در بین مسلمانان بر وحدت و همدلی تاکید کرد.

وی اظهار داشت: امروز برادران تشیع و تسنن در کنار هم ایستاده‌اند و در تمام عرصه‌ها به پیشرفت‌های بزرگی رسیده‌ایم.

دانشی بر حضور پرشور و حماسی مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد و افزود: انتخابات امسال از حساسیت بالایی برخوردار است.

وی ادامه داد: باید مشارکت و حضور حداکثری را در انتخابات داشته باشیم و مجلسی را انتخاب کنیم که ولایتمداری در راس برنامه‌های نمایندگان آن باشد.

دانشی تصریح کرد: دلبستگی این ملت به رهبر و دین است و هرکس از رهبر و دین انحراف پیدا کند این ملت در مقابلش می‌ایستد.

امام جمعه بم ابراز داشت: برادران تشیع و تسنن با وحدت و همدلی تاکنون در مقابل دشمنان ایستاده‌اند و نقشه‌های آنان را خنثی کرده‌اند.

محمد برجی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان فهرج نیز با اشاره به جایگاه ولایت و رهبری اظهار داشت: دشمنان به دنبال این هستند که ‌در مقابل ولایت و رهبری بایستند و باید هوشیار باشیم و قدر نعمت بزرگ ولایت را بدانیم و در مقابل دشمنان بایستیم.

در این همایش جمع زیادی از سران طوایف‌ اهل تسنن و سران عشایر حضور داشتند و برادران تسنن با تاکید بر وحدت، همدلی و اطاعت از ولایت و رهبری آمادگی خود را برای مقابله با دشمنان اعلام کردند.

این مراسم در روستای سکهور از توابع بخش نگین کویر فهرج برگزار شد.