با وجود اینکه Honor 10 به تازگی وارد بازار فروش شده است اما شرکت هواوی اولین به روز رسانی را برای این پرچم دار سری آنر عرضه کرد. این به روز رسانی ویژگی و قابلیت های جدیدی را در اختیار کاربران قرار داد البته این به روز رسانی تمرکز خاصی روی بخش دوربین دارد.

در سال های اخیر به روزرسانی های بسیار بیشتر نسبت به گذشته در اختیار کاربران هواوی قرار می گیرد. به همین دلیل جای تعجب نیست که با وجود چند روز پس از عرضه گوشی Honor 10 اولین به روز رسانی را دریافت کرد. شاید بزرگترین تغییر در این به روز رسانی اضافه شدن قابلیت NFC است که توانایی اتصال دستگاه های دیگر به گوشی هوشمند است.

در این به روز رسانی قابلیت هوش مصنوعی به دوربین عکاسی این گوشی هوشمند افزوده می شود این قابلیت  باعث می شود که در بخش دوربین عکاسی شاهد پیشرفت های بسیاری باشیم .قابلیت هایی که پیش از این در بسیاری از گوشی های پرچم دار هواوی دیده بودیم و با استقابل بی نظیر کاربران رو به رو شده بودیم اما همچنان دوربین این دستگاه از پرچم داران سری میت و سری پی عملکرد ضعیفتری خواهد داشت.

حسگر اثر انگشت هواوی Honor 10 نیز با استفاده از این به روز رسانی بهبود پیدا کرده است و به صورت کلی نیز برخی ایرادات نسخه اولیه برطرف شده است. در انتها نیز لازم به ذکر است در این به روز رسانی پچ امنیتی ماه می ۲۰۱۸ نیز قرار گرفته است و همچنین هواوی سعی کرده است با قرار دادن تصاویر متحرک و زنده نیز بتواند ظاهر منوی دستگاه را با تغییرات جالبی رو به رو کند و کاربران بتوانند با سلیقه خود به شخصی سازی موبایل هوشمند خود بپردازند.

HONOR 10 هنوز به صورت رسمی وارد بازار ایران نشده است و بدون شک یکی از پرفروش گوشی های هوشمند در سال ۲۰۱۸ خواهد بود.