به گزارش روابط عمومی، در ابتدای این همایش مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، ضمن خیر مقدم به میهمانان و عرض تسلیت ایام شهادت حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و یاران گرامی ایشان بیان داشت: تفکر و درخشش نیروهای بسیجی در مسیر انقلاب اسلامی نقش بسزایی را ایفا نموده و با تدبیر و بصیرت رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی) در دنیای معاصر به جهان معرفی شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان، با تشریح نقش بسزای پایگاه مقاومت بسیج در پیشبرد فعالیت ها و موفقیت های کسب شده این شرکت افزود: بسیج منزلگاه عشق است و جذب حداکثری نیروهای متعهد، متخصص و مخلص در این نهاد مقدس بایدگسترده یابد.

سید مصطفی علوی خاطر نشان کرد: تکریم ارباب رجوع از دیگر اقدامات بسیج است که باید در این زمینه فرهنگ سازی انجام شود ، بسیجیان کارمند ما باید الگویی برای سایر کارکنان باشند .

وی، با اشاره به اینکه استان اصفهان یکی از شرکت های برتر در حوزه گارسانی در سطح کشور است تصریح کرد: به لطف خدا و دیدگاه بسیجی کارکنان شرکت در حال حاضر بالغ بر ۹۹.۶ درصد جامعه شهری و قریب به ۹۹.۵ درصد جامعه روستایی این استان از نعمت گاز بهره مندند.

در ادامه، سرهنگ رضایی، مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه صاحب الزمان نیز ضمن تشکر از برگزاری این همایش به میزبانی شرکت گاز استان اصفهان، گفت: بصیرت و تفکر بسیجی باید به صورت عمیق تر و بنیادی در تمام عرصه های جامعه عملیاتی گردد تا مجال سوء استفاده را برای دشمنان داخلی و خارجی ندهد.

وی تاکید کرد: باید تلاش کنیم تا بتوانیم فرهنگ بسیجی که امام راحل(ره) برای دفاع از انقلاب و ارزش های ناب اسلامی بنا نهاده و حافظ ارزش هاست در سطح جامعه و به خصوص ادارات و کارمندان ترویج و گسترش دهیم.

سرهنگ رضایی همچنین، با اشاره به موضوع عفاف و حجاب و توجه به این امر گفت: کارکنان در ادارات در معرض دید مردم و ارباب رجوع هستند و باید الگویی برای جامعه باشند و در این امر پیشقدم باشند.

وی تصریح کرد: ما نباید فراموش کنیم که  یک کشور اسلامی هستیم ، امر به معروف و نهی از منکر نباید از بین برود، این فریضه  را با رفتار و کردار خود به صورت عملی نشر دهیم.

مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه صاحب الزمان (عج) ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهید حسین فهمیده و  با تاکید برگزاری باشکوه مراسم ۱۳ آبان (روز دانش آموز)  گفت: مسئولین و کارمندان دولتی در جهت صرفه جویی و مصرف بهینه انرژی که نمونه روشن اقتصاد مقاومتی است  نیز موثر می باشند .

گفتنی است؛ در ادامه فرماندهان پایگاه های ادارات مختلف استان نیز به ارائه نظرات خود در خصوص برنامه های ابلاغی پرداختند.