به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس، محمدامین فرشی، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز امروز از ایمن سازی بزرگترین شهرک صنعتی کشور واقع در شهرستان اشتهارد خبر داد و گفت: این تصمیم در پی تشکیل شورای پژوهشی استان اتخاذ شده است و این شورا با حضور نمایندگان ادارات کل منابع طبیعی و محیط زیست استان به مشورت و تصمیم گیری پرداخته اند.

مدیرعامل شرکت شهرک های استان البرز بیان کرد: وقوع سیلاب در شهرک صنعتی اشتهارد که چندی پیش رخ داد منجر به خسارات بسیاری در این شهرک شد از همین رو اتخاذ تمهیدات لازم در دستور کار قرار دارد.

وی در ادامه بیان کرد: امسال ۷۰۰ میلیارد ریال اعتبار از محل منابع داخلی این شرکت برای توسعه زیر ساخت های شهرک های صنعتی در استان پیش بینی شده است.

فرشی سال ۹۸ را نوید بخش رونق صنعت در استان البرز برشمرد و اضافه کرد: با هدف تحقق این شعار طرح های توسعه متعددی در بخش های مختلف شهرک های صنعتی استان البرز تعریف شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک های استان البرز یادآور شد: شهرک های صنعتی با معضل برق نیز مواجه بودند که به گفته مدیر عامل اداره برق پست های ۶۳ کیلو ولت شهرک صنعتی امید البرز و کوثر راه اندازی خواهد شد.

انتهای پیام/م/۱۱۰۲/س/۳