به گزارش پایگاه خبری ربیع، علیرضا عبدی ضمن اشاره به این موضوع که اغلب دوره‌های آموزشی به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی برگزار شد، افزود: طی ۱۰ ماهه گذشته دوره‌های مختلفی از جمله «روش های حل مسأله TRIZ»، «اصول و فنون مذاکره» و «حقوق شهروندی در نظام اداری» به صورت مجازی و حضوری با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار شده است.

وی هدف از برگزاری این دوره‌های آموزشی را رشد علمی کارکنان به عنوان سرمایه‌های اصلی شرکت عنوان کرد و افزود: آموزش، همواره یکی از اولویت‌های شرکت گاز استان، ارتقای سطح دانشی کارکنان است.

به گفته وی در برگزاری دوره‌های آموزشی بهسازی و آموزش نیروی انسانی و ارتقاء دانش و آگاهی کارکنان در زمینه‌های تخصصی، کاربردی و مدیریتی با هدف افزایش بهره‌وری مورد تأکید شرکت گاز استان قم می‌باشد.

ایشان بیان داشت: این شرکت با تهیه تقویم آموزشی سالیانه برای تمامی پرسنل و برگزاری دوره‌های شغلی، بهبود مدیریت، عمومی، فرهنگی و HSE و نیز با بهره‌مندی از اساتید مجرب و متخصص در هر زمینه به اهداف تعیین شده دست یافته است.

عبدی با اشاره به اهمیت و لزوم برگزاری دوره‌های آموزشی و نیز وجود محدودیت‌های کرونایی افزود: دوره‌ها بر اساس اولویت‌های زمانی و ماهیتی به صورت مستمر برگزار می‌شود و تا پایان سال ادامه خواهد داشت.