به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از  ایسنا، دومین رویداد استارتاپی کارآفرینی جهاددانشگاهی فارس با حضور بیش از یکصد نفر از علاقه‌مندان و فعالان رویدادهای استارتاپی کارآفرینی در محل مجتمع آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی برگزار شد.

در این رویداد شرکت‌های تعاونی، مدیران و اساتید دوره‌های کارآفرینی جهاددانشگاهی و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس حضور داشتند، چگونگی سرمایه‌گذاری در استارتاپ‌ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

چگونگی سرمایه گذاری روی استارتاپ‌ها و اینکه چه استارتاپ‌هایی امکان جذب سرمایه گذار را دارند از موضوعاتی بود که سخنرانان در قالب پانل‌های تخصصی مطرح کرده و آنها را به اشتراک گذاشتند.

حضور اساتید و سخنرانان مطرح حوزه کارآفرینی و کارآفرینان برتر و تعاونگران در این اونت سه ساعته، جمعی صمیمانه و اتفاقی خوب را در این رویداد کارآفرینی رقم زد.

جهاددانشگاهی استان فارس برگزاری ۱۸ رویداد کارآفرینی را تا سال ۱۳۹۸ در برنامه دارد که به دنبال برگزاری ۱۳ دوره ویژه تعاونی‌ها و تورهای ترویجی، این رویداد استارتاپی نیز به عنوان نقطه شروع از استارتاپ‌ها برگزار شد.

راه اندازی و فعال کردن طرح‌های قابل ارائه به صورت عملیاتی در قالب تعاونی‌ها، ایجاد تعامل بین تعاونگران و صاحبان ایده، ایجاد فرصت منحصر به فرد برای تعامل با برندها و هم افزایی با سایر شرکت‌ها، فراهم کردن زمینه‌های جذب و توسعه و … از اهداف برگزاری این رویداد استارتاپی عنوان شده است.

انتهای پیام/