به گزارش پایگاه خبری ربیع، به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان اصفهان، عباس مهدیان معاون آموزش، پژوهش و برنامه ریزی اداره کل در تکمیل این خبر گفت: با همکاری و برنامه ریزی نماینده اداره کل در دانشگاه اصفهان و حضور کارشناس اداره آموزش، جلسه توجیهی مهارت آموزی، مشاوره و هدایت شغلی برای دانشجویان جدید الورورد دانشکده شیمی دانشگاه اصفهان برگزار گردید.

گفتنی است در این جلسه در خصوص معرفی اداره کل، مراکز جوار و کارگاههای آموزشی این مراکز، نحوه استفاده از خدمات آموزشی، استفاده از تورهای مهارتی به صورت گروهی، بهره مندی از ظرفیتهای انجمن‌های علمی، معرفی دفتر آموزش فنی و حرفه‌ای مستقر در دانشکده فنی و مهندسی، معرفی سامانه ملی استاندارد و … مطالبی بیان گردید.

لازم به ذکر است تا پایان‌ترم گذشته تعداد ۱۵۶۰۳ دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در قالب ۱۳ دانشکده، ۵۸ گروه آموزشی و ۳۸۲ رشته تحصیلی در این دانشگاه مشغول به تحصیل بوده‌اند.

این گزارش می‌افزاید: برگزاری کارگاههای ماشین ابزار، ابزار تیز کن و زیور آلات سنتی ویژه دانشجویان دانشکده فنی و مهندسی در قالب ۶ دوره آموزشی از دیگر فعالیتهای دفتر آموزش فنی و حرفه‌ای مستقر در دانشگاه اصفهان می‌باشد.