به گزارش پایگاه خبری ربیع، واحد برنامه ریزی تعمیرات جلسات آموزشی مستمری بر پایه بروزرسانی اطلاعات کارکنان در خصوص ماژول های مختلف نرم افزار سیستم مکانیزه نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه (IP CMMS) برگزار می کند.

مجید خاشعی مسئول واحد برنامه ریزی تعمیرات گفت: در سال جاری طبق بررسی های انجام شده برنامه های مختلفی را برای تعمیرات در نظر گرفته ایم که از آن جمله می توان به مواردی همچون بروزرسانی اطلاعات تجهیزات فنی مراکز انتقال نفت در نرم افزار IP CMMS، رفع اشکال از ماژول های مختلف نرم افزار، تهیه و تکمیل مدارک لازم جهت پروانه کارهای سرمایه ای مورد تقاضا و بروزرسانی اطلاعات لازم جهت پایش پروژه های منطقه اشاره کرد.

وی افزود: صدور پروانه کار و پایش درصد پیشرفت کار و هزینه های مالی صورت گرفته به صورت سیستمی از طریق نرم افزار جدید اپکس از دیگر برنامه های سال جاری به شمار می آید.

خاشعی بیان داشت: در رابطه با استمرار آموزش پرسنل مراکز انتقال نفت جهت کار با نرم افزار نیز پیش بینی های لازم صورت گرفته است که ان شاءالله با همکاری تمامی کارکنان در جهت بروز بودن و استفاده از نرم افزار های مرتبط در این رابطه قدم برخواهیم داشت.

وی به اهمیت نرم افزار IP CMMS اشاره کرد و گفت: مدیریت بهینه دارایی های فیزیکی با توجه به عملیاتی بودن فعالیت های منطقه، به منظور کاهش حوادث ناگوار، افزایش راندمان تأسیسات و تجهیزات، بهینه نمودن هزینه های مستقیم و غیرمستقیم برای انتقال نفت خام و فرآورده های نفتی و … مواردی است که می توان بااستفاده از نرم افزار فوق پایش و مدیریت کرد.

انتهای پیام / وحید وطن خواهان