به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از ایسنا، امیر بدری رکورددار پرش از ارتفاع در جهان که به تازگی طراح بدلکاری فیلم «قاتل و وحشی» حمید نعمت الله شده است،می‌گوید: تولیدات سینمایی و شبکه نمایش خانگی به طرز جالبی در زمینه بدلکاری در حال پیشرفت هستند و سر هر پروژه برای تمرین کلی وقت گذاشته می‌شود. آن‌ها حتی برای سکانس‌های ساده هم از ما دعوت به همکار می‌کنند و این اتفاقی با توجه به حرفه‌ای شدن پروژه‌ها برای ما خیلی لذت‌بخش است.

بدری پیش از این طراحی بدلکاری فیلم‌های زیادی را در ایران انجام داده و احتمالا امسال هم در جشنواره فیلم فجر چند فیلم خواهد داشت.

او در حال حاضر در فیلم‌های سینمایی «قاتل‌ و وحشی » به کارگردانی حمید نعمت‌الله، «گربه سیاه» به کارگردانی کریم امینی و «رمانتیسم عماد و طوبا» به کارگردانی کاوه صباغ‌زاده همکاری می‌کند.

امیر بدری برنده جایزه SAG AWARD از انجمن بازیگران آمریکا طراحی سکانس‌های اکشن و بدلکاری سریال نمایش خانگی «قورباغه» به کارگردانی هومن سیدی و «هم‌گناه» مصطفی کیایی را نیز بر عهده دارد.

«قاتل اهلی»، «جرم» و «متروپل» مسعود کیمیایی، «نهنگ عنبر ۲» سامان مقدم، «آرایش غلیظ» حمید نعمت‌الله، «مغزهای کوچک زنگ‌زده» هومن سیدی و «متری شیش‌ونیم» سعید روستایی از دیگر فیلم‌هایی است که بدری طراح بدلکاری آن بوده است.

انتهای پیام/