به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل ازاداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، نیک دهقان اظهار داشت: سازمان تأمین‌اجتماعی درعین اینکه کارفرمایان کارگاه‌های بدهکار را یاری می‌دهد، شایسته است که مزایایی نیز برای کارفرمایانی که حق‌بیمه کارگاه‌شان را به موقع و به میزان واقعی پرداخت می‌کنند، درنظر بگیرد تا از این طریق سایر کارفرمایان نیز ترغیب به خوش‌حسابی شوند.
این کارفرمای نمونه با اظهار رضایت از تسهیلات ایجاد شده در بخش پرداخت غیرحضوری حق‌بیمه و ارسال لیست حقوق و دستمزد به صورت اینترنتی اظهار داشت: در حال‌ حاضر در کارگاه‌ تحت‌سرپرستی وی، حق‌بیمه به صورت غیرحضوری پرداخت و لیست‌ حق‌بیمه نیز از طریق اینترنت ارسال می‌شود. بدین‌ترتیب به میزان قابل‌ملاحظه‌ای در وقت و انرژی صرفه‌جویی می‌شود.
وی با بیان اینکه کارگاه تولیدی حاضر، با ۲۰ الی ۳۰ نفر نیروی کار راه اندازی شده است، گفت: درحال حاضر ۵۰۰ نفر در این شرکت اشتغال دارند و امیدواریم تا پایان سال با افزایش نیروی انسانی به حدود ۱۳۰۰ نفر به عنوان بزرگترین واحد تولیدی بیسکویت در خاورمیانه فعالیت نماییم.
نیک دهقان با بیان اینکه بکارگیری نیروهای متخصص و حرفه ای در ایستایی شرکتها و کارگاه های تولیدی نقش بسیار موثری دارند، گفت: تاکنون هیچگونه جریمه، دیرکرد و بدهی به سازمان تامین اجتماعی نداشته ایم.