به گزارش پایگاه خبری ربیع،در واپسین روزهای سال ۲۰۱۷، شرکت وان پلاس اپلیکیشن جدیدی را در پلی استور عرضه کرد. این برنامه که نام وان پلاس سوییچ برای آن انتخاب شده، به کاربر کمک می‌کند تا اطلاعات خود را از گوشی هوشمند قدیمی خود به محصولات تولیدی وان پلاس منتقل کند.

در گذشته نیز شاهد عرضه برنامه هایی برای انتقال اطلاعات بین گوشی های هوشمند بوده‌ایم. اکثر سازندگان برای کاربران خود این برنامه را در نظر می‌گیرند. اولین برنامه ای که شرکت اپل در پلی استور قرار داد، به کاربران کمک می‌کرد که اطلاعات خود را از دستگاه های اندرویدی به آیفون یا آیپد منتقل کنند.

براساس اطلاعات این اپلیکیشن، وان پلاس سوییچ به کاربر این امکان را می دهد که مخاطبین، پیام ها، اطلاعات تماس، عکس ها، ویدیوها، فایل های صوتی و اپلیکیشن ها را به دستگاه های این برند منتقل کند. این شرکت اعلام کرده که در حال حاضر امکان انتقال اطلاعات اپلیکیشن ها وجود ندارد و در آینده نزدیک به آن اضافه خواهد شد.

این اپلیکیشن حجمی برابر با ۸.۶۴ مگابایت داشته و بر روی محصولاتی که از اندروید لالی پاپ و نسخه های جدیدتر اندروید بهره می برند، نصب می شود. بنا بر اسکرین شات منتشر شده، انتقال اطلاعات توسط این اپلیکیشن بسیار راحت است. بعد از نصب برنامه، هر دو گوشی هوشمند به وای فای متصل شده و کاربر می تواند اطلاعات مورد نظر خود را منتقل کند. در زمان انتقال اطلاعات، انیمیشن های جذابی پخش می شود.

اگر اخیرا موفق به خرید گوشی هوشمندی با برند این شرکت چینی شده اید، می توانید با نصب این برنامه اطلاعات خود را به آن منتقل کنید. در حال حاضر این اپلیکیشن برای سیستم عامل iOS منتشر نشده است.