به گزارش پایگاه خبری ربیع، یکی از راه و روش های افزایش طول عمر یا همان عمر بیشتر انسان استفاده از خوراکی های طبیعی است که این قابلیت را در خود دارند. فلفل تند همان خوراکی تندوتیزی است که می توانند سال عمر شما را افزایش دهد.

به گزارش میرر محققان در مطالعات جدید رابطه مستقیم بین مصرف غذاهای تند با افزایش طول عمر را ثابت کردند. خوردن فلفل قرمز به صورت روزانه راز طول عمر شما خواهد بود.

به گزارش مرکز مطالعات آمریکا افرادی که در برنامه غذایی خود فلفل قرمز را به صورت منظم قرار دادند ده سال بیشتر از افراد دیگر عمر کردند. این مطالعات بر روی ۱۶۰۰۰ فرد بالغ طی ۱۸ سال انجام شده است و بر اساس نتیجه این تحقیقات دقیق افرادی که فلفل قرمز را به صورت روزانه مصرف میکردند از سلامت جسمی بهتر برخوردار بودند.

در میان این افراد گروهی که فلفل قرمز را به صورت کامل استفاده کرده بودند ۳۳ درصد وضعیت بهتری نسبت به افرادی که این نوع فلفل را به صورت ادویه مصرف می کردند داشتند.

این اولین مطالعات نیست که در مورد اثرات مثبت و ضد سرطانی فلفل انجام میشود .محققان پیش از این هم در مورد فواید فلفل دلمه برای درمان سلول های سرطانی مقالات متعددی منتشر کرده اند.

اخیرا محققان آلمانی در یک پروژه شگفت انگیز توانستند با استفاده از فلفل دلمه و فلفل قرمز سلولهای سرطان سینه را نابود کنند . پیشتر هم در مورد تاثیر مصرف غذاهای تند در افزایش طول عمر مقالاتی منتشر شده بود که در این مقاله ی جدید فلفل قرمز بهترین نوع برای عمر بیشتر و سالم تر معرفی شد.

انتهای پیام/نمناک