مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان گفت: در بازار گل و گیاه علاوه بر ارائه گونه های مختلف گیاهی، ماهی ها و پرندگان زینتی نیز عرضه می شود.

به گزارش ربیع به نقل از ایمنا، اصغر کشاورز راد در حاشیه مراسم افتتاح و کلنگ زنی پروژه های منطقه ۴ شهرداری اصفهان اظهار کرد: محل فعلی بازار گل و گیاه اصفهان در سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را با ۳ بهره بردار و تولیدکننده در خیابان همدانیان در زمینی به مساحت ۱۷ هزار متر آغاز کرد.
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱۵۴ غرفه در این محل فعال است، افزود: بازار گل و گیاه خیابان همدانیان به دلیل کیفیت و کمیت محصولات با استقبال شهروندان مواجه شده است.
مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان عنوان کرد: اما به دلیل عدم زیرساخت های لازم در محل فعلی بازار گل و گیاه، شهرداری اصفهان به این نتیجه رسید که با استفاده از پتانسل های شهر یک زمین بزرگتری با  زیرساخت های کاملتر به این مهم اختصاص یابد.
کشاورز راد با بیان اینکه بازار گل و گیاه جدید در زمینی به مساحت ۴هکتار از فضای های سرپوشیده اجرا می شود، تصریح کرد: انواع گل و گیاهان آپارتمانی، کاکتوس، سرشاخه و وسایل مورد نیاز در باغبانی، پرنده و ماهی های زینتی و گیاهان دارویی در بازار بزرگ عرضه می شود.