به گزارش پایگاه خبری ربیع، مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در بازدید رییس فدراسیون فوتبال از این باشگاه گفت: باشگاه ذوب آهن ازسال ۱۳۴۷ در  ورزش آقایان و در رشته های فوتبال، هندبال، دوومیدانی، وزنه برداری، والیبال نشسته و بسکتبال و در ورزش بانوان در رشته های فوتبال، والیبال، هندبال، بسکتبال، والیبال نشسته درلیگ های برتر کشوری و استان شرکت دارد و با حضور ۳۶۰‪ بازیکن حرفه ای و ۱۵۰‪ مربی سهم عمده ای در رشد وتعالی ورزش کشور ایفا کرده است .

علیرضا احسانی، با اشاره به اینکه ما پدری مهربان همچون شرکت سهامی ذوب آهن داریم که به پشتوانه آن هر لحظه که مجوزهای لازم صادر شود آماده خرید و نصب سیستم VARهستیم ادامه داد:به دلیل نبود این سیستم ضررهای جبران ناپذیری از داوری دیده ایم و در فصل گذشنه ۱۵ امتیاز حساس را از دست دادیم و امسال نیز در دیدار مقابل استقلال ,،پیکان و شهرخودرو و آلمینیوم و مس رفسنجان و بویژه در مقابل هوادار که گل صدرصد آفساید به نفع ان تیم اعلام شد ضررکردیم.

وی تصریح کرد:باشگاه ذوب آهن به دلیل سازندگی و تقدیم صدها بازیکن در لیگ های مختلف، باشگاهی به تمام معناست لذاباید از سوی متولیان ورزش بویژه فوتبال مورد عنایت ویژه قرار گیرد.

برای تبلیغات محیطی از همه باشگاهها حمایت می‌کنیم

رییس فدراسیون فوتبال نیزپس از بازدید از قسمت‌های مختلف باشگاه در دیدار با مدیر عامل باشگاه ذوب آهن با تایید مشکلات و سختیهای بی شمار باشگاه داری در کشور گفت :ذوب‌آهن همانگونه که درصنعت نمایانگر تاریخ  صنعت  کشور است در ورزش نیز  تبلور ورزش کشور است و من از بدو ورود در این باشگاه اصالت را دیدم.

عزیزی خادم ،با ابراز خرسندی از انتخاب مدیر عامل جدید باشگاه ذوب آهن که از ورزشکاران ملی است گفت: من به نوبه خود از زحمات باشگاه ذوب آهن که در شرایط سخت موجود  در امر تیم داری در رشته‌های  مختلف فوتبال و فوتبال بانوان قدر دانی می کنم .

فوتبال ملی و باشگاهی از نبودVARمتضرر میشود

وی افزود :امروز فوتبال ما از ملی تا باشگاهی از نبودVARمتضرر میشود واین مسئله هر چه زودتر باید حل شود.

رییس فدراسیون فوتبال در ارتباط با مشکلات قضایی نیز گفت: ارکان قضایی فوتبال به نحو احسن انجام وظیفه میکنند و دخالت در این حوزه تخصص من نیست .

وی مارکتینگ ر ا قدرت اصلی باشگاهها دانست و گفت:برای تبلیغات محیطی از همه باشگاهها حمایت می‌کنیم و آماده ارائه هر خدمتی دراین زمینه هستیم.حیفم آمد که به اصفهان بیایم و به باشگاه ذوب آهن که از در و دیوارش عطر اصالت و انسجام برمی خیزد را نبینم و امیدوارم که این باشگاه باریشه ، که سابقه درخشان نایب قهرمانی لیگ را در پرونده دارد قوی تر از قبل در عرصه ورزش و فوتبال حاضر شود.

انتظار ما از فدراسیون فوتبال اجرای عدالت و حمایت ازباشگاه های بزرگ است

در ادامه نیز معاون  مالی و پشتیبانی باشگاه ذوب آهن با اشاره به اشتباهات داوری  اخیر در حق باشگاه ذوب آهن   گفت: انتظار ما از فدراسیون فوتبال اجرای عدالت و حمایت از باشگاه های بزرگ و واقعی است .

بهروز یبلویی افزود: باتوجه به مشکلات اقتصادی و کار سخت تیم داری و عدم وجود درآمدهای ناشی از تبلیغات محیطی و حق پخش تلوزیونی خواهش ما این است که عدالت را به شهرستانها برگردانید و از باشگاههای امثال ذوب آهن که در هر مقطع چندین تیم در رشته های مختلف در بالاترین رده های لیگ های باشگاههای کشور را اداره میکنند، در امور اقتصادی و بیمه ورزشکاران حرفه‌ای حمایت نماید.

در ادامه رمضانی مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل باشگاه نیز در خصوص مشکلات داوری ، کمبود امکانات ارتباطی داوران ،فعالیت باشگاه ذوب‌آهن در حوزه مسئولیت های اجتماعی و هواداران ،وامکانات باشگاه توضیحاتی ارائه وخواستار حل  مشکلات داوری تیم ذوب آهن شد. در پایان این دیدار نشان باشگاه و پیراهن تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان که به نام عزیزی خادم حک شده بود به رئیس فدراسیون فوتبال اهداء شد.