به گزارش پایگاه خبری ربیع، عباس رضایی صبح امروز در مراسم طرح رزمایش نوروزی سال ۹۸ در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی استان اصفهان با اشاره به مسئولیت و انجام وظیفه نیروی انتظامی در نوروز ۹۸ ، اظهار داشت: مسئولیت و ماموریت خطیرتری نسبت به سالیان قبل در پیش داریم.

وی افزود: اگرچه در سالیان قبل کلیه پرسنل و کادر خدوم تمامی نهادهای درگیر، زحمات زیادی را متحمل شدند، ولی امسال کار بیشتری خواهیم داشت و خداوند توفیق به ما داده تا امسال را نیز خدمت‌گزار مردم شریف میهمن باشیم.

استاندار با بیان اینکه خدمت‌گزاری به مردم توفیقی است که خداوند به همه ما در ابعاد مختلف عنایت فرموده، گفت: کار و تلاش در نظام مقدس جمهوری اسلامی اگر توام با اخلاص باشد، قطعا در درگاه الهی از اجر و قرب بیشتری برخوردار است.

وی ادامه داد: همه ما خود را در این مرحله می‌بینیم که خداوند چنین توفیقی را به ما عطا کرده، آنهم توفیق خدمت‌گزاری به مهمان در نوروز ۹۸ که امیدواریم بتوانیم به نحو احسنت میزبانی کنیم.

رضایی تصریح کرد:در فرهنگ و بینش اصیل اسلامی، مهمان به عنوان حبیب خدا معرفی شده و آنچه که در بین فرهنگ و مردم ایران وجود دارد این است که مهمان حبیب خداست، پس خدمت‌گزاری به مهمان، خدمت‌گزاری به خداست و از این جهت این توفیق را به همه شما در قسمت‌های مختلف اعم از نیروی انتظامی، پرسنل راهور، اورژانس، هلال احمر، آتش‌نشانی، راهداری و …تبریک می‌گویم.

استاندار با اشاره به بیشتر بودن مسئولیت و رسالت در نوروز ۹۸ نسبت به سال‌های قبل، اظهار داشت: آنچه که در سال قبل بوده حدود ۲ و نیم میلیون نفر بازدید کننده از استان را داشتیم و با توجه به دستور ریاست جمهوری مبنی بر بازگشایی رودخانه زاینده‌رود، قطعا پیش‌بینی می‌کنیم ۲۵ تا ۳۰ درصد مهمانان بیشتری را نسبت به سال قبل داشته باشیم.

وی افزود: پس تلاش ما هم به همین میزان و به همین نسبت باید افزون باشد، چرا که هم جاده‌ها شلوغ‌تر خواهند شد و هم مسئولیت پرسنل در ستاد تسهیلات نوروزی بیش از پیش و چند برابر می‌کند و از جهات مختلفی چون اسکان، بهداشت، درمان و… نیز باید آماده باشیم.

رضایی خاطرنشان کرد: همه ما با نیروی بیشتر و عزم جدی، سال ۹۸ را شروع کنیم و بتوانیم روزها و ساعات خوشی را برای مردم بزرگوار و شهیدپرور اصفهان و همچنین مهمانان گرانقدری که پا به استان ما می‌گذارند، داشته باشیم.

انتهای پیام/