به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، نادری با ابراز رضایت و خرسندی ار نحوه خدمت رسانی به مردم و گفتگو با مراجعین و بیمه شدگان و تغییراتی که در این بیمارستان در اجرای طرح ارتقای هتلینگ صورت گرفته است، گفت: در طول این مدت اقدامات بسیار خوبی در حوزه درمان تامین اجتماعی نجام شده که قابل تقدیر است.

وی گفت: برای مردم و رفع مشکلات و نیازمندیهای آنان همواره باید کوشا بود. از اینرو که خدمت رسانی امانتی در نزد مدیران است.

در ادامه این نشست دکتر نیک رهی رئیس بیمارستان شهدا گفت: انتظار ما از مسئولان و نماینده استان در خصوص کمک به مراکز درمانی مدیریت درمان جذب نیروی متخصص در رشته های پزشکی برای بروز رسانی خدمات قابل ارائه به هم استانی ها است.

دکتر میثم حجتی پور مدیر درمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه نیز با تبریک هفته تامین اجتماعی و با اشاره به برنامه توسعه ای اورژانس بیمارستان شهدا گفت: با توجه به بحث ارتقا هتلینگ تمایل به ارائه خدمات در بحث توریسم سلامت داریم و با مساعدت مجموعه مدیریت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برای جذب نیروهای تخصصی و همچنین افتتاح دو درمانگاه پاوه و جوانرود می توانیم شاهد ارتقا ارائه خدمات درمانی به نحو مطلوب باشیم.

وی  از مجمع نمایندگان استان خواست که در همه موارد بخصوص بودجه سالانه، از منابع سازمان که حق الناس و متعلق به نسلهای مختلف است، دفاع کنند.