به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی،حمیدرضا قاسمی مدیر کل تامین اجتماعی استان کرمانشاه در حاشیه این بازدید و در دیدار با مدیران کارخانه ضمن تبریک میلاد با سعادت امام ضا(ع) و هفته تامین اجتماعی اظهار داشت: ماموریت اصلی سازمان تامین اجتماعی ارتباط و حمایت از حوزه کار و تولید است و به خوبی آن را در دستور کار قرار داده است و اداره کل استان کرمانشاه نیز به صورت جدی این تعامل و ارتباط و حمایت از کار و تولید را پیگیری و اجرا خواهد کرد.

وی با بیان اینکه کشور در وضعیت جنگ اقتصادی است، افزود: سازمان تامین اجتماعی نیز همسو با دولت و در راستای حمایت از رونق تولید ضوابط و بخشنامه ها را به صورت ویژه تدوین و مورد اجرا قرار داده است و همه مدیران و همکاران خود را موظف به حمایت از رونق تولید می دانند.
وی با بیان اینکه روژین تاک در کشور و حتی خارج از کشور به عنوان برند برتر شناخته شده است ،آنرا به عنوان یک مکتب توصیف نمود و از تیم مدیریتی  بسیار قوی شرکت در همه حوزه های کاری ، نیروی انسانی ،ارتباطات و تعامل بسیار خوب و سازنده با مردم منطقه تقدیر و تشکر کرد و افزود: ما آمادگی هر نوع کمک و پشتیبانی در خصوص مشکلات و چالش های احتمالی شرکت ، مرتبط با سازمان تامین اجتماعی هستیم و با تمام توان در راه پیشرفت و اعتلای شرکت ،تولید بیشتر و در نتیجه افزایش تعداد بیمه شدگان و کاهش بیکاری در استان تلاش خواهیم کرد.
سعید حسینی مشاور معاون امور فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی نیز ضمن ارج نهادن به فعالیت چشم گیر و تاثیر گذار مدیران و عوامل اجرایی شرکت روژین تاک و ایجاد برند ارزشمند روژین تاک در کشور ،حمایت و پشتیبانی از شرکت روژین تاک و شرکت های مشابه را وظیفه و محور کار همکاران سازمان در کلیه سطوح اعلام و آنرا ضرورتی انکار ناپذیر قلمداد کرد.
رضا معینی مدیر کل امور فرهنگیئو اجتماعی کارفرمایان و سازمان های تامین اجتماعی، نیزاظهار داشت: در وضعیت کنونی بهترین گزینه برای کشور کار و تلاش و رونق تولید ،و تولید یعنی اینکه ریشه بیشتر آسیب های اجتماعی در جامعه  از بین می رود .
وی در ادامه خاطر نشان کرد: علیرغم وجود تحریم های ظالمانه علیه کشور از طرف دشمنان و اعمال محدودیت ها در امر صادرات ،صادرات به اکثر کشور های همسایه توسط شرکت روژین تاک و سایر شرکت های مشابه همواره در دستور کار است.
بیوس رئیس مرکز ارتباطات مردمی سازمان تامین اجتماعی نیز فعالیت و تلاش مجتمع کشت و صنعت روژین را ستود و برای آنان آرزوی موفقیت و توسعه بیشتر کرد.

فلاح مدیر بازرگانی و پشتیبانی شرکت روژین تاک ضمن بیان عملکرد شرکت در سال ۹۷  اظهار داشت : مجتمع کشت و صنعت روژین تاک در سال ۱۳۸۰ با سرمایه گذاری بخش خصوصی تأسیس گردید و به سرعت مراحل طراحی، خرید، نصب و راه اندازی را پشت سر گذاشت و در سال ۱۳۸۲ به بهره برداری رسید.