رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور از مجموعه ندامتگاه جدید نظامیان شهر اصفهان بازدید و از تلاش های صورت گرفته در احداث این زندان قدردانی کرد.
به گزارش ربیع به نقل از ایسنا، در این بازدید که امیری مدیر کل زندان‌های استان اصفهان، تشکری رئیس جدیدسازمان قضایی نیروهای مسلح استان اصفهان، مهرانفر معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان قضایی و جمعی از قضات و مسئولین قضایی حضور داشتند، حجت الاسلام والمسلمین شکرالله بهرامی در جمع مددجویان این زندان به ایراد سخن پرداخت و همه را به تقویت ایمان و بهره گیری از تعالیم قرآنی توصیه کرد.
وی احداث این زندان را نشانه تدابیر صحیح مدیریتی اداره کل زندان ها و سازمان قضایی در استان برشمرد و اظهارامیدواری کرد که با توسعه کلاس های فرهنگی و مذهبی زمینه بازگشت مددجویان به آغوش خانواده ها و جامعه دو چندان شود.
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور اظهار کرد: تمام اهداف و برنامه های سازمانی برای بازگشت صحیح مددجویان به جمع یگان ها و خانواده هاست و امروز بحمدالله در این استان با ساخت زندان جدید، فضای مناسب در این زمینه ایجاد شده است.
حجت الاسلام والمسلمین بهرامی خطاب به مددجویان نیز گفت: فرصت را غنیمت بشمارید و در این مکان مناسب با بهره‌گیری از معنویات و فرامین الهی و برپایی نمازهای یومیه، راه گسترش گناه و معصیت را ببندید و با عمق وجود به اطاعت از خداوند بزرگ بپردازید.
وی در بخش دیگری از سخنانش به وجود امنیت در کشور ایران اسلامی اشاره کرد و گفت: شما سربازان به عنوان حافظان امنیت باید به آغوش یگان‌ها برگردید و با اقتدار و هوشیاری به تامین امنیت بپردازید؛ چراکه دشمنان در پشت مرزهای ایران و خاورمیانه، قصد برهم زدن امنیت و آرامش را دارند اما نیروهای پایور و وظیفه در غرب و شرق کشور با تامین امنیت، دشمن را خوار و ذلیل خواهند کرد.
در ابتدای این بازدید، امیری مدیرکل زندان‌های استان با قدردانی از حضور رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور، خروج زندانیان نظامی از مجموعه زندان مرکزی را یک ضرورت دانست و گفت: به دلیل نوع تخلف و جرایمی که معمولاً نیروهای نظامی  مرتکب می شوند، نگهداری آنان را در مجموعه زندان مرکزی و در کنار دیگر مجرمان صحیح نمی دانستیم لذا با پیشنهاد و کمک های فکری و اعتباری رئیس وقت سازمان قضایی استان این فضا مهیا و در اختیار قرار گرفت.
وی در ادامه گفت: تدابیر دکتر مهرانفر رئیس وقت سازمان قضایی استان و تعاملات انجام گرفته با فرمانده ارشد آجا در استان همچنین جذب کمک های خیرین و نیکوکاران اصفهانی بحمدالله فضایی با وسعت بیش از ۲ هزار مترمربع با تجهیزات و امکانات مورد نیاز مورد بهره برداری قرار گرفت و خوشبختانه امروز مددجویان نظامی در فضایی مناسب زمینه بازگشت به جامعه را برای خود رقم خواهند زد.