به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل ازاداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، حمیدرضا قاسمی ضمن تبریک سالروز تولد امام رضا(ع)، دهه کرامت و هفته تامین اجتماعی گفت: خدمت به خلق خدا در تعالیم قرآنی و عترت ارزش و ثواب فراوانی دارد و ما باید سعی کنیم گره گشایی و کمک به همنوع را به عنوان یک باور و ارزش در جامعه و خانواده نهادینه کنیم و به آن افتخار کنیم.

وی اهدا ۲ دستگاه دیالیز پیشرفته جهت کمک به هم میهنان زلزله زده شهرستان سرپل ذهاب را نمونه ای از رعایت فرهنگ و تعالیم قرآن و عترت و کمک به بندگان خدا دانست و افزود: در این محفل اوج زیبایی شکفتن اندیشه های انسان ها در کمک به یکدیگر را نظاره گر هستیم و باید تلاش کنیم این فرهنگ غنی و آسمانی در سراسر کشور توسعه و گسترش یابد.

قاسمی در ادامه به استمرار خدمت رسانی به مردم زلزله زده در روز بعداز زلزله سال ۹۶ اشار کرد و افزود: همه همکاران شعبه تامین اجتماعی سرپل ذهاب علیرغم دردها و زخم های که در اثر وقوع زلزله مهیب آن روزها دچار شده بودند ، لحظه ای از خدمت رسانی به مردم کوتاه نیامدند و طبق آمار های موجود در آغاز روز بعد از وقوع زلزله برای ۱۵۰۰ نفر بیمه شده ،مقرری بیمه بیکاری صادر کردند.

مدیر کل تامین اجتماعی استان کرمانشاه با اشاره به تدبیر مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و نامگذاری سال ۹۸ به عنوان سال رونق تولید ،اظهار داشت: جهت اجرای منویات مقام معظم رهبری و تحقق عملی شعار سال ،سازمان تامین اجتماعی در بخشی از برنامه های ۱۷ گانه کمک به رونق تولید ،طرح بخشودگی جرایم کارفرمایان را طراحی و اجرا کرده است .

محبت جمالی نیا فرماندار شهرستان سرپل ذهاب در جریان مراسم تحویل دستگاه های دیالیز اظهار داشت: سازمان تامین اجتماعی همواره و در تمام شرایط نگاه ویژه ای به بخش درمان دارد.
وی با اشاره به پیشرفته بودن دستگاه های تحویلی از طرف سازمان تامین اجتماعی به بیمارستان شهدای سرپل ذهاب گفت:به طور قطع کمک شایانی به بخش درمان بیماران دیالیزی شهرستان سرپل ذهاب و شهرستان های مجاور خواهد بود و از مراجعه آن ها به مراکز استان جلوگیری و کاهش بار مالی بیماری برای آنان به دنبال خواهد داشت.