به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس، فارس از اهواز، حسین مظفر، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام پیش از ظهر امروز در جمع راهپیمایان اهواز با بیان اینکه ایران در گذشته وابسته به استعمار بود، اظهار کرد: شاه مردم ایران را حقیر کرده بود و آمریکایی‌ها در همه موضوعات تصمیم گیر شده بودند.

وی افزود: به برکت پیروزی انقلاب اسلامی، ایران امروز مستقل‌ترین کشور دنیا است و هیچ نیروهای خارجی در کشور ما تصمیم‌گیر و تأثیرگذار نیست.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بیان کرد: امروزه نظام ایران در زمینه‌های علمی و فناوری جزو ۱۰ کشور برتر جهان است و این پیشرفت‌ها است که سبب شده استکبار علیه ایران اسلامی توطئه چینی کند.

وی بیان کرد: توطئه‌چینی‌های استکبار نشانه اقتدار ایران اسلامی است چرا که استکبار با کشور بی تأثیر کاری ندارد.

مظفر با بیان اینکه تسلیم کردن مردم ایران یک خیال فانتزی برای استکبارگران است، گفت: ما نمی‌خواهیم دیگران را مقصر مشکلات امروز کشور بدانیم اما بدون شک جنگ تحمیلی و تحریم‌های اقتصادی سبب تشدید وضعیت موجود شده‌اند.

وی با بیان اینکه بخشی از مشکلات امروز به دلیل ناکارآمدی مسؤولان است، اظهار کرد: امروز جشن ایثار، مقاومت، استقلال و آزادی است که در دهه چهارم انقلاب آن را گرفته‌ایم و در آینده باید ناکارآمدی‌ها را رفع کنیم.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه ملت ایران تابع فرهنگ عاشورا است، افزود: می‌خواهند با توطئه‌های مختلف این فرهنگ را از ما بگیرند ولی باید بدانند که این انقلاب باعث ذلت و خواری آنها خواهد شد.

انتهای پیام/