به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس از البرز، ‌احد رسولی عضو شورای اسلامی شهر کرج صبح امروز در پنجاه‌ و یکمین کارگروه فنی و اجرایی پروژه خط ۲ قطار شهری کرج ضمن انتقاد از تأخیر در پرداخت حقوق کارگران و عدم دریافت صورت وضعیت تا به امروز، اظهار داشت: کارگری که زیر زمین و در هوای آلوده فعالیت می کند، اگر حقوق دریافت نکند و نتواند مخارج زندگی خود را تأمین کند، چگونه برای کار کردن انگیزه داشته باشد؟

وی با تأکید بر لزوم تمرکز پیمانکاران بر روی خط F تا K با تمام توان اظهار کرد: من به عنوان یکی از ناظران شورای شهر کرج، از این پس رویه ام را تغییر خواهم داد زیرا ما به دوستان اعتماد کردیم اما نتیجه مورد نظر حاصل نشد.

رئیس کمیسیون معماری، شهرسازی و بافت های فرسوده‌ شورای شهر کرج اظهار کرد: شرکت سابیر در مهلت ۶ ماه خود حرکت مثبتی نداشته اما شورای شهر تمام تلاش خود را در راستای تسهیل‌گری و فراهم کردن بسترهای لازم به کار گرفته است؛ من به مدیریت سازمان قطار شهری شهرداری کرج و پیمانکار که نتوانسته‌اند هزینه‌های خود را با بودجه تطبیق دهند و حقوق کارگران را به موقع پرداخت کنند، انتقاد دارم.

رسولی خطاب به پیمانکاران گفت: چرا از عملکرد خود دفاع نمی‌کنید؟ چرا برنامه‌ زمان‌بندی و صورت‌ وضعیت ارائه نمی‌دهید؟ چرا اطلاعات دقیق در اختیار ما قرار نمی‌دهید؟ اگر تا یک هفته‌ دیگر این اطلاعات در اختیار ما قرار نگیرد مجموعه زیر سوال می‌رود. من با کسی عهدِ اخوت نبسته‌ ام؛ اگر می‌‌خواهید در پروژه بمانید باید کار کنید اگر نه این پروژه را ترک کنید. ‌

انتهای پیام/د/۱۱۰۵/س/۱/ح