امام جمعه یزد گفت: امروز برای اینکه رای خود را به صندوق بیاندازم، ۴۵ دقیقه در نوبت بودیم.

آیت‌الله محمدرضا ناصری که دقایقی پیش رای خود را در مسجد حظیره و پس از ادای احترام به مقام شامخ شهید صدوقی به صندوق انداخت، اظهار داشت: مردم حتی قبل از ساعت هشت در مسجد حظیره حضور پیدا کرده‌ و برای انداختن رای به صندوق نوبت گرفته‌اند.

وی بیان کرد: ما نیز یکی از دوستان خود را برای فراهم کردن مقدمات به حظیره اعزام کردیم و اکنون ۴۵ دقیقه است که در نوبت هستیم که این نشان از حضور مردم در ساعات اولیه رای‌گیری است.

امام جمعه یزد خاطرنشان کرد: در صف بودن در انتخابات نیز یکی از حق‌الناس‌ها است و در همه مراحل انتخابات باید حق‌الناس را رعایت کنیم.

وی عنوان کرد: از اینکه مردم در همه صحنه‌ها در مقابل استکبار جهانی مقاومت می‌کنند خرسندیم و از خداوند متعال خواستار عزت و آبرو برای مردم ایران اسلامی هستیم.

ناصری ادامه داد: منتخبان مردم که به مجلس راه پیدا می‌کنند نیز به فکر استقلال ملت و نظام باشند و مرعوب استکبار نشوند و در هر شرایطی، عزت و ایمان خود را حفظ کنند و تلاش کنند تا ایران اسلامی، همچون همیشه سرمشق و الگویی برای کشورهای اسلامی باشد.

امام جمعه یزد ادامه داد: مردم امروز بسیار پرشور در صحنه هستند و آنها که می‌خواهند بذر نفاق بپاشند و مردم را ناامید کرده و استکبار جهانی را بزرگ جلوه دهند، بدانند که خودشان از همه حقیرتر هستند و به خاطر حقارت‌های درونی دست به چنین اقداماتی می‌زنند.

وی بیان کرد: این افراد باید به درمان خود بپردازند و به این فکر کنند که مشکل آنها چیست که اینگونه در صدد خدشه‌دار کردن عزت و آبروی مسلمانان هستند.

به گزارش فارس، امام جمعه یزد امروز با حضور در مسجد حظیره و ادای احترام به شهید محراب استان یزد و فرزند ایشان، امام جمعه فقید یزد، در پای صندوق‌های رای حاضر شد و رای خود به کاندیدای مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری را به صندوق انداخت.