به گزارش پایگاه خبری ربیع، حجت الاسلام حسین زکی زاده گفت: دشمنان همواره به دنبال پیدا کردن روزنه و راه نفوذ در میان طبقات مختلف جامعه اسلامی هستند.

وی افزود: از آنجا که در زمان انتخابات شور و شوق مردم و مسئولین زیادتر می شود و از اقشار و طبقات مختلف نیز در انتخابات شرکت می کنند؛ لذا دشمنان سعی می کنند به شیوه های مختلف در میان مردم و مسئولین نفوذ کنند.

نماینده ولی فقیه در جبالبارز بیان داشت: خوشبختانه تمهیدات لازم در قانون و نظارت شورای نگهبان اندیشیده شده است و با تایید صلاحیت کاندیدها، تا اندازه ای راه نفوذ را بسته اند.

به گفته وی مهمترین دستاورد انتخابات، حضور حداکثری مردم در صحنه و همبستگی آنان است که این امر به بد خواهان انقلاب ثابت می کند که مردم با دل و جان پای ارزش های خود ایستاده اند.

امام جمعه جبالبارز ابراز داشت:  فتنه گران و منافقان از طریق راه های مختلف به دنبال ایجاد یاس و ناامیدی در میان مردم هستند؛ به عنوان مثال با ابزار رسانه و مباحث تحریف شده، وقایع را به گونه دیگری مطرح می کنند؛ اما مردم ما خوشبختانه با بصیرتی که دارند همه نقشه های دشمن را نقش برآب می کنند.

وی خاطر نشان کرد: یک نماینده مجلس باید دارای ۳ خصوصیت مهم تدیّن، تعهّد و تخصّص باشد.

حجت الاسلام حسین زکی زاده با اشاره به اینکه نمایندگان مردم در مجلس چه خصوصیاتی را نباید داشته باشند، اظهار داشت: انتخاب یک نماینده نباید مبتنی بر سلایق قومی، طایفه ای و جناحی باشد.

وی تاکید کرد: وقتی که بر اساس قوانین و ارزش ها، ملاک و شاخص مشخص شده است، نباید صرفا صحبت و گفتار بزرگ طایفه ملاک باشد یا نباید بر اساس فرهنگ های گرم سیری و سرد سیری تصمیم گرفت؛ هرچند متاسفانه این امر در میان مسئولین، بعضا دیده می شود.