به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از مهر، عبدالرسول جان‌نثاری ظهر شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: در استان اصفهان در ۹ شعبه از جمله شهرستان های اصفهان، بهارستان، شاهین شهر، نجف آباد، خمینی شهر، داران، گلپایگان، شهرضا و کاشان انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان به طور همزمان برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه انتخابات هیئت مدیره نظام مهندسی استان اصفهان در روز پنج شنبه آغاز می شود،‌ ادامه داد: ثبت نام کاندیداها از امروز شروع می شود.

رئیس هیئت اجرایی هشتمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان اعلام کرد: در حال حاضر یک هزار و ۴۳۹ نفر در سطح کشور برای این دور از انتخابات ثبت نام کردند که در استان اصفهان ۷۳ نفر برای این دوره از انتخابات ثبت نام کردند که از این تعداد ۶۲ نفر حائز شرایط در انتخاباب بودند.

وی با بیان اینکه در این دوره از انتخابات افرادی که به نوعی با ساخت و ساز از جمله آب، برق، گاز، یا شهرداری مرتبط هستند، نمی‌توانند در هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی حضور داشته باشند، افزود: سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان ۳۱ هزار عضو دارد که شامل رشته های معماری با پنج هزار عضو، عمران با ۱۳ هزار عضو، برق هفت هزار عضو، مکانیک پنج هزار عضو، شهرسازی با ۵۰۰ عضو، نقشه برداری ۲۳۰ عضو و ترافیک با ۳۱ عضو است.