به گزارش پایگاه خبری ربیع، سردار مجتبی فدا، فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) روز گذشته به دیدار خانواده امیر اشرفی، از شهدای حادثه هواپیمای اوکراین رفت.

پدر امیر اشرفی در این دیدار گفت: او دانشجوی دکترای مهندسی مکانیک بود، کارشناسی را صنعتی اصفهان و کارشناسی ارشد را در دانشگاه شریف گذراند.

وی ادامه داد: در این سه سال که مشغول تحصیل در دوره دکترا بود دو بار به پیاده روی اربعین رفت؛ یک بار با ما و یک بار هم با خانواده همسرش به این سفر مشرف شد. امیر دبیر انجمن اسلامی سوئیس بود؛ در زوریخ یک مرکز اسلامی وجود دارد و امیر در آن جا فعالیت داشت.

پدر این دانشجو افزود: امیر از هفته قبل از سفر می گفت حتما باید به سفر مشهد بروم، ما هم در کنار او توفیق پیدا کردیم به زیارت امام رضا(ع) رفتیم.

وی گفت: پسرم قبل از این که برود برای مراسم سردار سلیمانی به تهران رفت و برگشت؛ آخرین جمله او بعد از خداحافظی این بود که اگر جنگ شد من بر می گردم و در آن کشور نمی مانم؛ من خودم پسرم را به فرودگاه بردم.

پدر امیر اشرفی افزود: امیر لحظه شماری می کرد که درسش تمام شود و برای کار به ایران برگردد.

سردار مجتبی فدا هم در این دیدار گفت: ما امروز برای همدردی با خانواده شما و عرض تسلیت آمدیم.

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) خاطر نشان کرد: این ضایعه ای بزرگی برای همه ملت ایران بود و امید داریم روح این افراد با اولیاء محشور شود.

وی تصریح کرد: تا کنون نهاد نظامی هیچ کشوری در طول تاریخ مسئولیت اصابت هواپیمای را به این سرعت و صداقت را نپذیرفته است.

انتهای پیام/صاحب نیوز