به گزارش پایگاه خبری ربیع از اصفهان، امام‌جمعه موقت چادگان گفت: نمایندگان ضمن رعایت قانون و انجام‌وظیفه باید به مشکلات حوزه خودشان رسیدگی کنند و صفاتی چون راست‌گویی و عدالت را همیشه با خود به یدک بکشند.

حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی امام‌جمعه موقت چادگان در نماز عبادی سیاسی این هفته که در مسجد جامع این شهر برگزار شد، اظهار کرد: تقوا باعث رشد فکری و عقلی هر انسان می‌شود که باید تقوا را در همه امور زندگی سرمشق خود قرار دهیم و فرزندان خود را نیز در همین راستا تشویق کنیم تا باعث مستحکم‌تر شدن دین اسلام شود.

وی گفت: کسی که محبت دنیا را در دل داشته باشد دچار زجر می‌گردد، ما به‌عنوان یک انسان باید بدانیم که مال دنیا تا اندازه‌ای خوب است اما امروز مسئله ما اقتصاد مقاومتی است که باید رعایت شود، انسان مؤمن باید مهارت، درستکاری و برخورد خوب با مردم را داشته تا بتواند موفق شده و دچار سختی نگردد.

ابراهیمی افزود: نمایندگان ضمن رعایت قانون و انجام‌وظیفه باید به مشکلات حوزه خودشان رسیدگی کنند و صفاتی چون راست‌گویی و عدالت را همیشه با خود به یدک بکشند.

وی تصریح کرد: آقازاده‌ها از ابتدای اسلام باعث به وجود آمدن مشکلاتی بوده‌اند، هرکسی که در کشور بخواهد خدمت کند باید توانایی داشته باشد نه اینکه از اسم‌ و رسم خود استفاده کند، امیدوارم انتخابات پرشکوهی را در پیش رو داشته باشیم تا زمینه رشد و توسعه هر چه بیشتر کشورمان پدید آید.

خطیب جمعه چادگان به آغاز سال میلادی اشاره کرد و گفت: مسلمانان درکشور اسلامی با برادران مسیحی با وحدت و همدلی زندگی می‌کنند و این همدلی باعث یاس و ناامیدی دشمنان اسلام شده است.

امام‌جمعه رزوه: مردم ایران با حضور پرشور خود در ۹ دی نشان دادند پشتیبان ولایت‌فقیه هستند

حجت اسلام سعید کریمی در نماز عبادی سیاسی جمعه شهر رزوه که درمصلای این شهر برگزار شد اظهار کرد: دشمنان می‌خواهند با تفرقه اکنی بین مسلمانان و جوانان اسلام درکشورهای اسلامی به اهداف شوم خود برسند ولی دشمنان بدانند که جوانان در دفاع از اسلام و دین خود کوتاه نمی‌آیند و دشمنان اسلام را به زانو درخواهند آورد.

وی با اشاره به آغاز سال میلادی، افزود: مسیحیان درکشوراسلامی در کنار شعیان بااتحادوهمدلی تلاش و کوشش می‌کند تا کشوری آباد داشته باشند ودرکنار هم با وحدت و همدلی درمراسمات فرهنگی، اجتماعی و سیاسی شرکت می‌کنند.

وی گفت: ۹ دی روز بصیرت و میثاق امت اسلامی با ولایت بود که دشمنان با دیدن حضور پرشور مردم در این روز که پیر و جوان حضور داشتند نشان دادند که دشمنان اسلام هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند وامت اسلامی در هر شرایطی پشتیبان ولایت‌فقیه است و از مرزوبوم کشورش دفاع می‌کند.

کریمی تصریح کرد: مراسم یادواره شهدای شهرستان چادگان در روز پنج‌شنبه با حضور خانواده‌های شهدا، جانبازان، ایثارگران و مسئولان شهرستان چادگان درمصلای شهرزیارتی رزوه برگزار می‌شود.

شهرستان چادگان ۱۵۶ شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده است.