به گزارش پایگاه خبری ربیع ازشهرکرد، نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: باید همه دست به دست هم دهند تا زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات فراهم شود.

حجت الاسلام محمد علی نکونام در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرکرد در مصلی بزرگ امام خیمنی(ره) این شهر با اشاره به اینکه باید همه دست به دست هم دهند تا زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات فراهم شود، اظهار داشت: دو انتخابات مهم و سرنوشت ساز پیش رو است که حساسیت این دو انتخابات نسبت به انتخابات های دیگر بسیار بیشتر است.

وی افزود: حضور حداکثری مردم در این دو انتخابات پشتوانه ای بزرگ برای نظام اسلامی ایران به شمار می رود و نظام اسلامی ایران با پشتوانه قدرت بزرگ مردم می تواند در مسیر تحقق آرمان های انقلاب حرکت کند و پیشرفت و توسعه کشور با شتاب بیشتر انجام می شود.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد اظهار داشت: دشمن از طریق رسانه های مختلف به دنبال مانع تراشی حضور مردم در انتخابات است و باید مردم هوشیار باشند.

وی در ادامه با اشاره به حماسه نهم دیماه، بیان کرد: مردم با حضور حماسی خود در این روز پشتیبانی خود را بار دیگر از نظام اسلامی و انقلاب اسلامی نشان دادند.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد اظهار داشت: فتنه سال ۸۸ فتنه بسیار بزرگی و مهمی بود که باید زوایای مختلف آن همیشه برای مردم و جوانان بازگو شود.

وی اظهار داشت: از ابتدای انقلاب اسلامی فتنه های مختلفی در مسیر انقلاب توسط دشمنان ایجاد شده است که فتنه سال ۸۸ آخرین فتنه بوده است.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه فتنه جدید امروز دشمن نفوذ به داخل کشور است، اظهار داشت: ورود دشمن به داخل کشور و نفوذ آن در حوزه های مختلف زمینه ساز فتنه های جدید خواهد بود که باید از این امر جلوگیری کرد.