امام جمعه شهر بادرود گفت: این اقدام داعش گونه آل‌سعود، خائنین به حرم الهی را بیش از حد مفتضح خواهد ساخت و بدون تردید خون پاک و به ناحق ریخته آیت الله نمر باقر النمر دامن منحوس سردمداران آل‌سعود را خواهد گرفت.

به گزارش پایگاه خبری ربیع از اصفهان، از نطنز پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران ضمن تسلیت شهادت آیت الله نمر باقر النمر، رهبر شیعیان عربستان اظهار کرد: شهادت این عالم بزرگوار به دست رژیم آل‌سعود موجب تأثر و تألم دنیای اسلام شده است.

وی افزود: این شهید والا مقام از مجاهدینی بود که در نزد مزدوران آل‌سعود که خود را از مدعیان حقوق بشر و آزادی بیان می‌دانند، پس از دو سال حبس همراه با رنج و شکنجه به شهادت رسید.

امام جمعه بادرود تصریح کرد: امروزه بیشترین حمایت‌های مادی از گروه‌های تکفیری و داعش بر عهده همین مزدوران خائن سعودی است و این گروه‌های تکفیری و داعشی علی رغم تمام کمک‌هایی که از طرف عربستان و به پشتیبانی آمریکا به آن‌ها می‌شود هر روز دچار شکست می‌شوند.

وی بیان کرد: هدف از به شهادت رساندن آیت الله نمر سرپوش نهادن بر شکست‌های پی در پی آل‌سعود در یمن و شکست سیاست‌های این رژیم در عراق، سوریه، لبنان و بحرین است و این اقدام داعش گونه آل‌سعود خائنین به حرم الهی را بیش از حد مفتضح خواهد ساخت و بدون تردید خون پاک و به ناحق ریخته آیت الله نمر دامن منحوس سردمداران آل‌سعود را خواهد گرفت.

قاسمی خاطر نشان کرد: مطمئناً راه شهید آیت الله نمر باقر النمر بی‌رهرو نخواهد ماند و یک نکته مهم اینکه این اقدام سعودی‌ها با حمایت آمریکا و رژیم صهیونیستی صورت گرفته است چراکه اینان به عنوان غلام حلقه بگوش دنیای استکبار از خود هیچ اراده‌ای نداشته و حتی توان کوچکترین تصمیم در عرصه بین‌المللی را هم ندارند.

وی با بیان اینکه فریاد مظلومیت این شهید سرافراز دنیای اسلام با کمک مسئولان و امت حزب الهی ایران اسلامی به گوش جهانیان خواهد رسید گفت: این اقدام وحشیانه آل‌سعود که به نوعی صدای لرزش پایه‌های حکومت مبتی بر کفرشان دارد به گوش می‌رسد، سرعت سقوط آن‌ها را تندتر خواهد کرد.

امام جمعه بادرود اظهار داشت: سعودی‌ها به مانند رژیم صهیونیستی راه مظلوم کشی را در پیش گرفته و به لطف خدا و به فرموده رهبر معظم انقلاب به زودی زود همانند ارباب خود از صحنه روزگار محو خواهد شد.