به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس از یاسوج، غلامحسین گشتاسب ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برخی مطالب درج  شده در برخی از سایت‌ها و فضای مجازی، مبنی بر الزام ماموران قرائت کنتور برای ثبت  میزان مصرف  آب در روزهای پایانی سال گذشته، اظهار کرد: این موضوع به هیچ وجه صحت نداشته و اساساً با وظایف ذاتی  شرکت آب و فاضلاب در تضاد است.

معاون امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: مطابق ضوابط قانونی، قرائت کنتور و صدور  قبوض آب مصرفی کلیه مشترکین در شهرهای استان، اعم از خانگی، تجاری، صنعتی، نظامی، انتظامی،آموزشی و … به صورت منظم انجام می‌گیرد.

وی افزود: تلاقی قرائت کنتور مشترکین آب و فاضلاب  با مناسبت‌های مختلف، تصادفی بوده و در  راستای انجام وظیفه، تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی از نگاه آب و فاضلاب هیچ تفاوتی نخواهند داشت.

گشتاسب تصریح کرد: قطعاً این ادعاهای غیرکارشناسی هیچ خللی در عزم  و  اراده پرسنل ساعی شرکت آب و فاضلاب استان در ارائه خدمات شبانه روزی به  شهروندان ایجاد نخواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: انتظاری می‌رود که رسانه‌ها با حساسیت بیشتری نسبت درج این گونه مطالب اقدام نمایند تا ناخواسته موجبات تشویش اذهان عمومی  را نسبت به خدمات دستگاه های اجرایی فراهم نیاورند.

انتهای پیام/۸۲۰۰۹