به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ شاید عکسی که به تازگی یک زوج میانسال چینی در یک صحنه تصادف گرفته است را بتوان عجیب ترین عکس گرفته شده در صحنه تصادف نامید. این زوج که با خودروی خود در حال عبور از یکی از خیابان های شهر “نانتونگ” در استان جیانگسو چین بودند در اثر واژگونی خودرو دچار حادثه شدند. در لحظه حادثه همسر این مرد در پشت فرمان قرار داشت و خودروی آنها پس از برخورد به یک شیر آتش نشانی در کنار خیابان واژگون شد. پس از این حادثه این زوج دچار جراحات سطحی شدند اما اقدام آنها پس از این حادثه تصادف خبرساز شد.

شاید فکر کنید پس از این حادثه مرگبار این مرد خطاب به همسر خود گفته که او اصلا رانندگی بلد نیست و سپس آنها در وسط خیابان با یکدیگر شروع به دعوا کرده اند و صحنه ای شوک آور را رقم زده اند! نه! اصلا اینطور نیست.

آنها پس از آنکه از این حادثه تصادف جان سالم بدر بردند در مقابل خودروی خود قرار گرفتند و برای یادآوری از این نجات معجزه آسا و شکرگزاری اقدام به گرفتن یک عکس سلفی کردند. در این عکس که به سرعت در شبکه های اجتماعی در چین منتشر شد این زوج در حالی که در مقابل خودروی واژگون شده و با لباس خونین و پاره ایستاده اند دیده می شوند. این مرد در خصوص این اقدام عجیب خود و همسرش گفت : ” آیا هر تجربه ای که با همسر خود بدست می آوریم ارزش یادآوری ندارد؟”

اقدام عجیب زوج چینی پس از واژگون شدن خودرو! + عکس//

انتشار گسترده این عکس در شبکه های اجتماعی چین نیز با واکنش متفاوت کاربران همراه بود. در حالی که برخی کاربران آن را یک تصادف ساختگی دانستند، برخی کاربران دیگر نیز با رد این ادعا این تصادف را واقعی و اقدام این زوج را بسیار زیبا توصیف کردند.