به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از روابط عمومی اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر توانایی ضمن تقدیر از پرسنل درمان سازمان تامین اجتماعی گفت: خدمات درمان تامین اجتماعی بر کسی پوشیده نیست و بیمه شدگان قدر این خدمات ارائه شده را می دانند.
سرپرست اداره کل درمان مستقیم سازمان تامین اجتماعی اضافه کرد: تلاش ما در ستاد مرکزی بر این پایه استوار است تا هر روز سطح رضایتمندی بیماران و مراجعین افزایش پیدا کند و این امر بدون همراهی و همدلی تمام ارکان سازمان امکان پذیر نیست.
گفتنی است، بخش فیزیوتراپی بیمارستان آیت الله کاشانی در مساحت ۴۵۰ متر مربع دارای سالن الکترو تراپی با ۱۰ کابین، سالن تمرین درمانی شامل دستگاه های فریم، شولدر ویل(چرخ شانه) و غیره به بهره برداری رسید.

همچنین بخش لاندری این مرکز با زیر بنای ۲۵۰ متر مربع شامل ۵ دستگاه لباسشویی صنعتی، ۲ دستگاه خشک کن و ۱ دستگاه اتو غلطکی در جهت بهبود عملکرد بیمارستان، افزایش رضایتمندی مراجعین و نیز کاهش هزینه ها نقش مهمی در عملکرد این مرکز خواهد داشت.
بخش ICU OH بیمارستان شهید لواسانی نیز با ۱۱ تخت بهره برداری شد که این امر دریافت بهترین سطح کیفی درمان و نیز کاهش تعداد روز بستری بیماران را محقق می کند.
لازم به ذکر است، در بیمارستان شهید معیری نیز تعداد ۱۱۴ دوربین مداربسته با کیفیت ۴ مگا پیکسل افتتاح شد.