به گزارش پایگاه خبری ربیع از اصفهان، شامگاه گذشته(۶ دی) همزمان با فرا رسیدن ولادت نبی اکرم حضرت محمد(ص) و خجسته میلاد حضرت امام جعفر صادق(ع) و با حضور فرماندهی سپاه پاسداران شهرستان نایین، پایگاه حضرت فاطمه(س) افتتاح شد.

سرهنگ جواد اکبری، فرماندهی سپاه پاسداران شهرستان نایین در این آیین ضمن عرض تبریک میلاد نبی مکرم اسلام(ص) و امام صادق(ع)، پیرامون نقش اساسی بسیج در ترویج امر به معروف و نهی از منکر اشاره کرد و گفت: تفکر بسیجی در حفظ ارزش‌های اسلامی و انقلابی بسیار مهم و اثر گزار است.

اکبری، با تاکید برنقش بانوان در جلوگیری از تهاجمات فرهنگی جامعه تصریح کرد: بی‌تردید بانوان به عنوان اسطوره های مقاومت و ایثار می‌توانند در اجرایی شدن منویات مقام معظم  رهبری و سبک زندگی اسلامی و نهادینه کردن اقتصاد مقاومتی درخانواده ها تأثیرگذار باشند.

وی با اشاره به نقش بانوان بسیجی در دوران انقلاب و رشادت های بانوان در هشت سال دفاع مقدس افزود: بسیج همواره در رشد فرهنگی و اجتماعی جامعه تاثیر گزار بوده است.

فرمانده سپاه نایین، تاکید کرد: وجود بسیج در هر جا موجب تغییر و تحول و همچنین رشد فرهنگی و اجتماعی می‌شود و امیدواریم که در این هفته مبارک بتوانیم این زمینه را ایجاد کنیم.

اکبری در پایان طی حکمی خانم طاهره پوربافرانی را به مدت دو سال به عنوان فرماندهی بسیج خواهران حضرت فاطمه(س) منصوب کرد.

گفتنی است، مسجد مقدس هفت تن بافران دارای دو پایگاه بسیج است که هرکدام به صورت مجزا در حوزه برادران و خواهران فعالیت می کنند.